ما‌را بهتر بشناسید

 ّویژگی های ما

از پشتیبانی 24*7 مستر لایسنس لذت ببرید

مستر لایسنس توسط تیم جوان و مستعدی به جهت دور زدن تحریم ها و جلوگیری از پرداخت هزینه های سنگین در حوزه لایسنس های مربوط به نرم افزارها با متد مهندسی معکوس ایجاد گردیده است و رسالت این مجموعه جهت پیش برد هر چه سریعتر افراد و مجموعه ها در حوزه IT می باشد.

تیم مستر لایسنس فقط بر روی نرم افزارهای خارجی که امکان خرید آن به دلیل تحریم ها وجود ندارد و یا هزینه های بسیار بالایی دارند کار می کنند و نرم افزار های ایرانی شامل محدوده کاری این تیم نمی باشد.

تمامی لایسنس ها و کرک هایی که توسط این تیم انجام میگیرد به صورت کامل ایمن بوده و امنیت اصل اول در حوزه کاری این مجموعه می باشد.

هدف شرکت ما

حل مشکل تحریم ها و قیمت های بالای مربوط به تهیه لایسنس های نرم افزاری ای میباشد که میتوان با فراهم بودن امکان استفاده از این دست نرم افزارها به توسعه کشور عزیزمان با کمک به تیم های فناوری اطلاعات در شرکت ها و سازمان ها پرداخت.

دید ما به‌آینده

ما با تجربه و استفاده از نیروهای متخصص و پیگیری های شبانه روزی خود در مسترلایسنس در راستای حل مشکل قیمت های زیاد لایسنس ها و یا تحریم های موجود میخواهیم هر روز محصولات حیاتی و مورد نیاز بیشتری را به شما همراهان گرامی ارائه کنیم.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

هانیه کامروا – سرپرست طراحان، برنامه نویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز است.

داوود سمیعی طراح، پشتیبان

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

علی موحد بنیانگذار، مدیر عامل

پشتیبانی 7 * 24

با ما در ارتباط باشید