09037439001 info@mrlicense.net

ما‌را بهتر بشناسید

 ّویژگی های ما

از پشتیبانی 24*7 مستر لایسنس لذت ببرید

مستر لایسنس توسط تیم جوان و مستعدی به جهت دور زدن تحریم ها و جلوگیری از پرداخت هزینه های سنگین در حوزه لایسنس های مربوط به نرم افزارها با متد مهندسی معکوس ایجاد گردیده است و رسالت این مجموعه جهت پیش برد هر چه سریعتر افراد و مجموعه ها در حوزه IT می باشد.

تیم مستر لایسنس فقط بر روی نرم افزارهای خارجی که امکان خرید آن به دلیل تحریم ها وجود ندارد و یا هزینه های بسیار بالایی دارند کار می کنند و نرم افزار های ایرانی شامل محدوده کاری این تیم نمی باشد.

تمامی لایسنس ها و کرک هایی که توسط این تیم انجام میگیرد به صورت کامل ایمن بوده و امنیت اصل اول در حوزه کاری این مجموعه می باشد.

هدف شرکت ما

حل مشکل تحریم ها و قیمت های بالای مربوط به تهیه لایسنس های نرم افزاری ای میباشد که میتوان با فراهم بودن امکان استفاده از این دست نرم افزارها به توسعه کشور عزیزمان با کمک به تیم های فناوری اطلاعات در شرکت ها و سازمان ها پرداخت.

دید ما به‌آینده

ما با تجربه و استفاده از نیروهای متخصص و پیگیری های شبانه روزی خود در مسترلایسنس در راستای حل مشکل قیمت های زیاد لایسنس ها و یا تحریم های موجود میخواهیم هر روز محصولات حیاتی و مورد نیاز بیشتری را به شما همراهان گرامی ارائه کنیم.

ما لایسنس لایت اسپید رو از مستر لایسنس برای هاستینگ تهیه کردیم، بسیار عالی و بدون مشکل میباشد.

سامان حسینی – هاستینگ

چند سالی هست از لایسنس اسپلانک این مجموعه در شرکت خود استفاده میکنیم و باعث شده مشکلاتی که در بحث امنیتی داشتیم را به راحتی میدیریت کنیم.

سمیعی ناشناس

من برای اسکن منابع آسیب پذیر امنیتی و تست نفوذ از محصولات مستر لایسنس استفاده میکنم که توانسته تمامی محصولات رو پوشش بده

تست نفوذ

مشتریان ما

 

getpancake.com