نرم افزار مدیریت رمز عبور Bitwarden

Bitwarden
Bitwarden

‏‏بیت واردن ساده ترین و امن ترین راه گردآوری تمام داده های ورودی و پسوردها مربوط به شما میباشد، در حالی که به راحتی آنها را بین تمامی دستگاه ها موجودی که دارید همگام میکند.
‏سرقت پسورد در امروزه به یک مشکل جدی تبدیل شده است. وبسایت ها و اپلیکیشن هایی که شما از آنها استفاده میکنید هر روز تحت حملات قرار دارند. نقص های امنیتی رخ میدهند و پسوردها به سرقت میروند. زمانی که شما مجدداً از همان پسورد برای تمام وبسایت ها و اپلیکیشن ها استفاده میکنید هکرها می‌توانند به راحتی به ایمیل، حساب بانکی، و سایر حسابهای کاربریتان دسترسی داشته باشند.
‏متخصصان امنیتی همیشه توصیه میکنند که برای هر حساب کاربری که ایجاد میکنید از پسوردهای متفاوت و تصادفی تولید شده ایمن استفاده کنید. اما چطور تمامی این پسورها را مدیریت میکنید؟ بیت واردن ساختن، نگهداری، ودسترسی به پسوردهایتان را برای شما آسان میکند.
‏بیت واردن تمامی داده های ورودی شما را در یک گاو صندوق رمزنگاری شده نگهداری میکند که قابل همگام سازی توسط تمامی دستگاه های شماست. از آنجا که این داده ها هر زمان قبل از ترک دستگاهتان کاملا رمزنگاری میشود، فقط شما به اطلاعاتتان دسترسی دارید. حتی اگر تیم ما در بیت واردن هم بخواهند نمیتوانند اطلاعات شما را مشاهده کنند. داده های شما توسط رمزگذاری AES-256 بیتی، هَش خرد شده، و PBKDF2SHA-256 رمزنگاری شده است.

برای مشاوره رایگان همین حالا در تلگرام ارتباط بگیرید.

09037439001

چرا لایسنس نرم افزار

Bitwarden ؟

 

ویژگی های لایسنس Bitwarden

-همگام سازی بدون محدودیت با تمامی دستگاه های شما 

-ذخیره سازی نامحدود رمزهای عبور

-ذخیره سازی رمزهای عبور، یادداشت ها و هویت ها

-ورود دو مرحله ای (2FA)

-تولید رمز عبور ایمن

-پیاده سازی بر روی سرور شخصی شما

-ذخیره و تأیید اعتبار سنجی TOTP

-ساخت گروه های کاربری

-همگام سازی دایرکتوری (AD ، G-Suite و موارد دیگر)

-دسترسی API RESTful

-فضای ذخیره سازی فایل

Bitwarden

تعرفه ها

خرید لایسنس نرم افزار Bitwarden

سوالی دارید؟

گارانتی رضایت کامل

پشتیبانی ۲۴/۷ فوق العاده

تیم پشتیبانی مستر لایسنس به طور شبانه روزی و در 7 روز  هفته به صورت رایگان آماده ارائه خدمات و پشتیبانی به شما کاربران و مشتریان گرامی می باشد.

مشتریان ما