09037439001 info@mrlicense.net

تماس با مستر لایسنس

تماس با مستر لایسنس از طریق پورتال مشتریان و ارسال ایمیل میباشد که بهترین و سریع ترین راه تماس با پشتیبانی مستر لایسنس است و شما میتوانید با کارشناسان حرفه ای در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته که آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به شما مشتریان گرامی می باشند ارتباط برقرار کنید.

ایمیل

info{at}mrlicense.net

تلفن

9037439001(98+)

آدرس

مشهد، خیابان امام خمینی (ره)، امام خمینی (ره) ۵۰، ساختمان مرکزی اداره پست خراسان رضوی، طبقه چهارم، خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، یونیت B6

پشتیبانی

 از پشتیبانی معروف ۲۴/۷ ما لذت ببرید

تیم پشتیبانی مستر لایسنس با کارشناسان برگزیده به صورت 24 ساعته و همه روزه و رایگان آماده ارائه خدمات و پشتیبانی به شما کاربران و مشتریان گرامی می باشد.

پرسش ها

سوالات متداول

چرا مستر لایسنس؟

مستر لایسنس توسط نیروهای خبره در حوزه مهندسی معکوس به جهت حل مشکل تحریم های نرم افزاری خارجی میباشد.

چرا قیمت های مسترلایسنس نسبت به سایر بهتر است؟

ما با توجه به وضعیت فعلی و روز تصمیم بر این گرفتیم که قیمت های مربوط به محصولات خود را به صورت معقول در نظر بگیریم و با گرفتن سود کمتر به مشترکین خود کمک کنیم.

چرا باید به مسترلایسنس اعتماد کنیم؟

ما در مسترلایسنس همیشه دغدغه امنیت را در سرویس های خود داریم و پس از آن که بر روی نرم افزارهای موجود کار کردیم تیم امنیتی مستر لایسنس تمامی جوانب را چک میکنند و از بروز مشکلات امنیتی در هر سطحی جلوگیری میکنند

درخواست لایسنس نرم افزارهای خارجی

شما میتوانید نرم افزارهایی که لایسنس آن در مستر لایسنس وجود ندارد و نیاز دارید را از طریق ارتباط با ما درخواست دهید.

گارانتی رضایت کامل

پشتیبانی ۲۴/۷ فوق العاده

تیم پشتیبانی مستر لایسنس به طور شبانه روزی و در 7 روز  هفته به صورت رایگان آماده ارائه خدمات و پشتیبانی به شما کاربران و مشتریان گرامی می باشد.

مشتریان ما

 

getpancake.com