Device42-logo

لایسنس مدیریت سخت افزار و نرم افزار Device42

لایسنس مدیریت سخت افزار و نرم افزار Device42 مربوط به یک نرم‌افزار مدیریت فضای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا اطلاعات مربوط به دستگاه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خود را مدیریت کنند. این نرم‌افزار قابلیت جمع‌آوری اطلاعات در مورد تجهیزات، سرورها، شبکه‌ها، برنامه‌ها و دیگر منابع IT را دارد و امکان پیگیری و مانیتورینگ مصرف منابع را فراهم می‌کند. Device42 همچنین قابلیت اتصال به ابزارهای مانیتورینگ شبکه و سرور را دارد و به کاربران امکان مشاهده و پیگیری وضعیت سرویس‌های خود را فراهم می‌کند.

Device42 بر این فرض بنا شد که دید دقیق در سراسر فضای فناوری اطلاعات داشته باشید و پایه ای برای انجام هر کار دیگری است.
برای مدیریت موثر فناوری اطلاعات ترکیبی ، دستیابی به مهاجرت به زیرساخت های ابری یا برای برآورده کردن الزامات داخلی و خارجی ؛ باید دید کاملی از پردازنده های اصلی تا ابری و وابستگی های بین این منابع داشته باشیم تا بتوانید تاثیر آنها را به‌ طور دقیق ارزیابی کنید. کشف ، مدیریت دارایی و بررسی وابستگی های موجد در زیرساخت برای سازمان ها و مراکز داده و ابری بسیار مهم میباشد. سازمانهایی که از device42 استفاده میکنند به طور متوسط مشکلات شبکه خود را 10 برابر سریع تر پیدا میکنند و 4.8 برابر بازگشت سرمایه دارند.
این نرم افزار مورد اعتماد سازمان های پیشرو در بیش از 60 کشور مانند: Allstate , ATLASSIAN , Equitable Bank , HARVARD , NASA , priceline , verizon , Walmart و …….

شما میتوانید لایسنس کرکی مربوط به مدیریت فضای سخت افزاری و نرم افزاری Device42 را از مسترلایسنس تهیه کنید.

حتی اگر پرسنلمان را دو برابر کنیم ، ما نمیتوانیم مانند Device42 در سازمان CMDB خود را در زمان واقعی کشف، موجودی و نگهداری کنیم.

راه درست برای مدیریت IT این است که دید کامل و 100٪ دقیق داشته باشید

Migration & Modernization

تغییرات و تصمیم استراتژیک را با اطمینان انجام دهید. مهاجرت ابر اغلب آهسته و مستعد خطر به دلیل عدم مشاهده و مستندسازی زیرساخت ها و برنامه های کاربردی مرکز داده موجود است. دستیابی به این دید به ویژه در محیط های پیچیده و بسیار امن دشوار است. Device42 به طور خودکار و بدون عامل همه چیز را در بخش فناوری اطلاعات شما کشف می کند - از قدیمی (مین فریم، AS/400)، مجازی (VMWare، HyperV)، تا جدیدترین در ابر (Kubernetes، Docker). همچنین قابلیت مشاهده در فضای ذخیره سازی سازمانی از جمله EMC، NetApp، IBM، Hitachi، HP، Oracle و غیره را فراهم می کند.

Compliance & Audit

دستیابی ب انطباق مداوم 24/7 همه الزامات انطباق اساساً ابتدا بر اطلاعات و داده های خوب و دقیق متکی هستند. device42 به صدها شرکت کمک کرده است تا در زیرساخت فناوری اطلاعات ترکیبی خود دید بهتر و دقیق تری داشته باشند. داشتن این اطلاعات بی‌درنگ در تمامی دارایی ها ، از پردازنده مرکزی ، کانتینر ها ، و منبع ابری و روابط وابستگی های متقابل آن به شما این قدرت را می دهد که محیط خود را بهتر درک کنید و حسابرسی ها را پشت سر بگذارید و به هر گونه الزامات مطابقت با رنگ های معمولی دست یابید.

IT Operations

device42 تنها منبع شما از درستی IT برای IT Operations است. device42 به طور خودکار تمام زیرساخت ها و برنامه های کاربردی شما را در مرکز داده و ابر کشف میکند و به شما یک تصویر کامل از وضعیت IT شما می دهد. برای سازمان های بزرگی که با زیرساخت های پیچیده IT و کنترل فدرال IT سرکار دارند بسیار عالی است. با همه مواردی که در حال حاضر در سراسر ITSM (مدیرت خدمات فناوری اطلاعات) ، SIEM (اطلاعات امنیتی و مدیریت رویداد) و ابزار های مدیریت پیکر بندی استفاده میکنید یکپارچه میشود.

Dependency Mapping

نقشه برداری قدرتمند و خودکار از وابستگی های برنامه device42 میباشد. مدیران مرکز داده یک مخزن متمرکز و خودکار از روابط و وابستگی های برنامه ، سرویس ها و دستگاه ها ایجاد میکند که خواه در مکان هایی در روی ماشین های فیزیکی ، ماشین های مجازی یا در فضای ابری اجرا میشوند. تنها در صورتی می‌توانید دارایی ها را با اطمینان جمع کنید که وابستگی های متقابل فعلی و تاثیر تجاری آن ها را درک کنید. تسهیل مهاجرت های موثر با درک واضح وابستگی های متقابل برنامه ها که فقط device42 میتواند ارايه کند.

DCIM

کشف و تجسم مرکز داده کامل و مدیریت زیرساخت مرکز داده قدرتمند توسط device42 (DCIM) روشی را متحول کرده است که بخش های فناوری اطلاعات ، مراکز داده خود را مدیریت میکنند. با ابزار های قدرتمند تجسم مرکز داده ، کارکنان IT اکنون به نمودارهای مرکز داده هوشمند دسترسی دارند که به طور دقیق محیط IT آنها را منعکس میکند.

CMDB

دقیق ترین موراد پیکربندی (CI) در device42 CMDB یک منبع واحد از درستی ها را در سازمان شما فراهم میکند. این قسمت به شما دید واضحی از اکوسیستم فناوری اطلاعات خود برای شناسایی ، مدیریت و تمام موارد پیکربندی (CI) را در محیط خود میدهد.

IT Asset Management

مستندات کامل زیرساخت IT شما در device42 قابلیت های جامع مدیریت دارایی فناوری اطلاعات ازجمله کشف خودکار دارایی قدرتمند و انواع دارایی های قابل تنظیم را برای مستندسازی کامل تمام دارایی های فناوری اطلاعات در سراسر زیر ساخت های شما ارائه میدهد. ۱. موجودی سخت افزار و نرم‌افزار فیزیکی و مجازی ۲. دارایی های موجودی در محل و در فضای ابری ۳. انواع سفارشی را متناسب با نیاز خود ایجاد کنید ۴. ردیابی و تجسم روابط بین دارایی ها ۵. بررسی خودکار گارانتی و گزارش و ردیابی ۶. مقیاس پذیری از کوچک به بزرگ

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!