09037439001 info@mrlicense.net

لایسنس نرم افزار Jira

jira
jira software

در پروژه‌ های نرم افزاری که در آن، تیم پروژه از افراد دارای مهارت‌ های گوناگون تشکیل شده است و فعالیت‌ های متنوعی باید در آن انجام شود، استفاده از نرم افزاری که امکان اداره کردن شرایط را برای مدیر پروژه فراهم بیاورد، بسیار مهم است. برای پاسخ به چنین نیازی، نرم افزار جیرا (JIRA) ابتدا برای ردیابی باگ‌ های نرم افزاری به منظور کمک به تیم‌ های توسعه نرم افزار، توسط شرکت اطلسیان تولید گردید، اما با گذشت زمان و با توسعه ویژگی‌ ها، به ابزاری کارآمد برای مدیریت کنترل پروژه، توسعه نرم افزار و کاربردهای دیگری، تبدیل شد.

طرح

موارد مربوط به نرم افزار و مسائل خود که مربوط به کاربر میباشد را ایجاد کنید، تمامی برنامه های جزیی را مشخص کرده و وظایف را در تیم نرم افزاری خود تقسیم کنید.

مسیر

اولویت بندی فعالیت ها و بحث در مورد کار تیم خود را در متن و با دید کامل ببینید.

jira software

انتشار

با اعتماد به نفس و با توجه به این که اطلاعات شما همیشه به روز است نرم افزار خود را توسعه و انتشار دهید.

گزارش

عملکرد تیم را بر اساس داده های بصری و واقعی که تیم شما آن را وارد میکند بهبود بخشیده و توسعه دهید.

jira software

برای مشاوره رایگان همین حالا در تلگرام ارتباط بگیرید.

09037439001

نرم افزار جیرا برای برنامه ریزی برای همه اعضای تیم نرم افزاری شما ساخته شده است ،
مسیر را ردیابی کنید و نرم افزار عالی خود را منتشر کنید.

در پروژه‌ هایی که باید توسط یک تیم متشکل از مهارت‌ های مختلف انجام شود، مدیریت پروژه اهمیت دو چندان می‌ یابد. در پروژه‌ های نرم افزاری که در آن، تیم پروژه از افراد دارای مهارت‌ های گوناگون تشکیل شده است و فعالیت‌ های متنوعی باید در آن انجام شود، استفاده از نرم افزاری که امکان اداره کردن شرایط را برای مدیر پروژه فراهم بیاورد، بسیار مهم است.

برای پاسخ به چنین نیازی، نرم افزار جیرا (JIRA) ابتدا برای ردیابی باگ‌ های نرم افزاری به منظور کمک به تیم‌ های توسعه نرم افزار، توسط شرکت اطلسیان تولید گردید، اما با گذشت زمان و با توسعه ویژگی‌ ها، به ابزاری کارآمد برای مدیریت کنترل پروژه، توسعه نرم افزار و کاربردهای دیگری، تبدیل شد.

در پروژه‌ های نرم افزاری علاوه بر مدیریت پروژه و همچنین تیمی برای تولید آن طبق زمان‌ بندی، موضوعات دیگری همچون: ردگیری مشکلات مطرح شده، مدیریت نسخه‌ هایی که منتشر شده‌ است، میزان کار انجام شده توسط هریک از اعضای تیم، پیشرفت کلی پروژه و زمان‌ بندی آن و موضوعاتی از این قبیل نیز، اهمیت بسیاری دارد.

jira software
jira software

کار تیمی خود را به نقشه راه محصول خود متصل کنید

با ایجاد برنامه های هوشمندانه تر برای تیم و سازمان خود سریعتر و با اطمینان بیشتری برنامه ریزی کنید.

گردش کار خود را با استفاده از Confluence ، Bitbucket و صدها ابزار توسعه دهنده دیگر ارتقا دهید

تعرفه ها

خرید لایسنس نرم افزار Jira

سوالی دارید؟

گارانتی رضایت کامل

پشتیبانی ۲۴/۷ فوق العاده

تیم پشتیبانی مستر لایسنس به طور شبانه روزی و در 7 روز  هفته به صورت رایگان آماده ارائه خدمات و پشتیبانی به شما کاربران و مشتریان گرامی می باشد.

مشتریان ما 

getpancake.com