تماس با مستر لایسنس

تماس با مستر لایسنس از طریق پورتال مشتریان و ارسال ایمیل میباشد که بهترین و سریع ترین راه تماس با پشتیبانی مستر لایسنس است و شما میتوانید با کارشناسان حرفه ای در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته که آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به شما مشتریان گرامی می باشند ارتباط برقرار کنید.

از پشتیبانی معروف ۲۴/۷ ما لذت ببرید

تیم پشتیبانی مستر لایسنس با کارشناسان برگزیده به صورت 24 ساعته و همه روزه و رایگان آماده ارائه خدمات و پشتیبانی به شما کاربران و مشتریان گرامی می باشد.

پرسش ها

سوالات متداول

مستر لایسنس توسط نیروهای خبره در حوزه مهندسی معکوس به جهت حل مشکل تحریم های نرم افزاری خارجی میباشد.
ما با توجه به وضعیت فعلی و روز تصمیم بر این گرفتیم که قیمت های مربوط به محصولات خود را به صورت معقول در نظر بگیریم و با گرفتن سود کمتر به مشترکین خود کمک کنیم.
ما در مسترلایسنس همیشه دغدغه امنیت را در سرویس های خود داریم و پس از آن که بر روی نرم افزارهای موجود کار کردیم تیم امنیتی مستر لایسنس تمامی جوانب را چک میکنند و از بروز مشکلات امنیتی در هر سطحی جلوگیری میکنند
شما میتوانید نرم افزارهایی که لایسنس آن در مستر لایسنس وجود ندارد و نیاز دارید را از طریق ارتباط با ما درخواست دهید.

ویژگی برتر لایسنس های مستر لایسنس

با تکیه بر تیم تحقیق و توسعه شرکت لایسنس های این مجموعه به دلیل آپدیت به آخرین نسخه از پایداری بالایی نسبت به سایر نسخه های موجود در بازار برخوردار می باشند.

گارانتی آپ‌تایم

گارانتی آپ تایم بودن لایسنس به صورت 24*365

آپدیت به آخرین نسخه

تمامی لایسنس ها ارائه شده به آخرین نسخه آپدیت می شوند.

حل مشکل تحریم ها و قیمت های بالای مربوط به تهیه لایسنس های نرم افزاری ای میباشد که میتوان با فراهم بودن امکان استفاده از این دست نرم افزارها به توسعه کشور عزیزمان با کمک به تیم های فناوری اطلاعات در شرکت ها و سازمان ها پرداخت.
ما با تجربه و استفاده از نیروهای متخصص و پیگیری های شبانه روزی خود در مسترلایسنس در راستای حل مشکل قیمت های زیاد لایسنس ها و یا تحریم های موجود میخواهیم هر روز محصولات حیاتی و مورد نیاز بیشتری را به شما همراهان گرامی ارائه کنیم.
small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!