tenable.sc

لایسنس پلتفرم مدیریت آسیب پذیری Tenable SC

Tenable.SC یک پلتفرم قدرتمند مدیریت آسیب‌پذیری است که به سازمان‌ها امکان شناسایی و کاهش خطرات امنیتی در سراسر محیط  IT خود را می‌دهد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد Tenable.SC، قابلیت ادغام با سایر راهکارهای Tenable مانند Tenable.IO و Tenable Nessus است که به سازمان‌ها ارائه نگاهی جامع به وضعیت امنیتی خود می‌دهد.

ویژگی دیگری که در Tenable.SC یافت می‌شود، داشبوردها و قابلیت‌های گزارش‌دهی سفارشی است. این امر به شما این امکان را می‌دهد که برنامه مدیریت آسیب‌پذیری خود را بر اساس نیازها و الزامات خود تنظیم کنید و به سرعت گزارش‌هایی را تولید کند که برای شما دید جامعی د رمورد وضعیت امنیت سازمان فراهم میکند. همچنین، Tenable.SC شامل کتابخانه گسترده‌ای از قالب‌های پیش‌ساخته بوده، که شامل استانداردهای PCI DSS، HIPAA و CIS می‌شود و به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از استانداردهای صنعتی و نظارتی، امنیت خود را پیش ببرند.

Tenable.SC از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی (AI) استفاده می‌کند تا به سازمان‌ها در اولویت‌بندی آسیب‌پذیری‌ها و کاهش نتایج مثبت نادرست کمک کند، این امر به تیم‌های امنیتی این امکان را می‌دهد تا بر روی مسائل حیاتی تمرکز کرده و حجم کاری مرتبط با مدیریت آسیب‌پذیری را کاهش دهند.

همه چیز را ببینید، پیشبینی کنید و در لحظه تصمیم بگیرید

جستجو

اسکن فعال، کاربران، نظارت غیرفعال، مدیریت حملات خارجی و یکپارچه‌سازی‌های CMDB به شما یک نمای کامل و مستمر از همه دارایی‌های سازمان از جمله منابعی که قبلا ناشناخته بودند را ارائه می‌دهند.

ارزیابی

با پوشش بیش از 66000 آسیب‌پذیری، Tenable دارای گسترده‌ترین پوشش CVE و پشتیبانی از پیکربندی امنیتی است تا به شما کمک کند وضعیت امنیتی قابل قبولی را درک و ایجاد کنید.

اولویت بندی

فناوری اولویت‌بندی و پیش‌بینی‌کننده موجود در Tenable باعث میشود، داده‌های آسیب‌پذیر، اطلاعات قابل تهدید و علم داده را با هم ترکیب می‌کند تا با امتیازدهی به آن به شما جهت درک آسان آن بدهد تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام آسیب‌پذیری را ابتدا باید برطرف کنید.

خانواده Tenable.SC در مستر لایسنس

 • مدیریت آسیب پذیری مبتنی بر ریسک
 • دید کامل در شبکه با اسکن های Nessus
 • بینش واضح و کاربردی نسبت به داده ها به وسیله داشبوردها و گزارش ها
 • اولویت بندی و شناسایی سريع آسیب پذیریها با استفاده از امتیازدهی هوش مصنوع
 • بالابردن سرعت پاسخگویی به حادثه با پیکربندی هشدارها و اعلان ها
 • دسترسی به API برای ادغام مشتری، جمع آوری داده ها و بررسی آن ها
 • دارایی های ناشناخته را در سطح حمله خارجی خود کشف کنید
 • شامل تمامی امکانات Tenable.sc
 • درک عمیق دارایی ها با استفاده از رتبه‌بندی بحرانی دارایی (ACR)
 • جستجوی منابع و آسیب پذیری در لحظه همراه با نظارت مستمر
 • گزارش گیری هماهنگ بر اساس قوانین و هشدارها
 • شناسایی بی‌درنگ بات‌نت‌ها و فرمان کنترل ترافیک
 • شناسایی منابع ناشناخته قبلی، تغییر در رفتار و استفاده جدید از برنامه

رتبه اول در مدیریت آسیب پذیری

رتبه اول

تحقیقات ZeroDay

آسیب‌پذیری کشف شده از ۲۰۱۹
0

رتبه اول

پوشش  CVE

آسیب‌پذیری، بیش از 182000 پلاگین
k 0

رتبه اول

مدریت آسیب پذیری

پوشش آسیب پذیریهای با ریسک بالا
hrs 0 >

شناسایی، بررسی و اولویت بندی آسیب پذیری های فعال

دیدن همه چیز

مجموعه ای متنوع از حسگرها که به طور خودکار داده های امنیتی شما را جمع آوری، تجزیه و تحلیل می کند تا به شما دید کاملی از سطح حمله را بدهد.

تجزیه مداوم داده ها

شبکه خود را به طور مستمر از نظر منابع و آسیب پذیری های ناشناخته ارزیابی کنید و تغییرات شبکه، کاربران، برنامه ها، زیرساخت های ابری و روابط قابل اعتماد را زیر نظر داشته باشید تا هرگز چیزی را از دست ندهید.

پیش بینی آسیبپذیری های خطرناک

فوراً آسیب پذیری هایی را که بیشترین تأثیر را بر سازمان شما دارند، شناسایی و اولویت بندی کنید. هنگامی که به نظر می رسد تهدیدهای جدید به سرعت شروع به اصلاح می کنند، هشدارهای هدفمند دریافت کنید.

سوالات متداول در مورد Tenable.SC

Tenable.SC Plus یک پلتفرم مدیریت آسیب‌پذیری است که از عملکرد Tenable.sc ساخته شده است و شامل معیارهای ریسک سایبری موجود در Tenable Lumin در  لایه‌ های بیشتر به جهت بررسی دارایی‌ها و آسیب‌پذیری‌های شما است. این معیارها رویکرد مناسب‌تری را برای برنامه مدیریت آسیب‌پذیری شما ارائه می‌کنند، که همه بر روی نمونه Tenable.sc+ شما محاسبه شده‌اند.

اولویت‌بندی پیش‌بینی‌کننده داده‌های آسیب‌پذیری جمع‌آوری‌شده توسط Tenable را با داده‌های آسیب‌پذیری و تهدید شخص ثالث ترکیب می‌کند و آن‌ها را همراه با الگوریتم علوم داده پیشرفته Tenable Research که توسعه داده است، تجزیه و تحلیل می‌کند. هر آسیب‌پذیری یک رتبه‌بندی اولویت آسیب‌پذیری (VPR) دریافت می‌کند که نشان‌دهنده احتمال سوءاستفاده مهاجم از یک آسیب‌پذیری معین در ۲۸ روز آینده همراه با شدت آن است. می‌توانید از VPR برای درک خطر واقعی آسیب‌پذیری‌های سایبری در محیط‌های منحصربه‌فرد استفاده کنید، بنابراین می‌توانید تلاش‌های اصلاحی آسیب‌پذیری‌ها را با بیشترین تأثیر در اولویت قرار دهید.

Tenable.sc با استفاده از مجموعه ای متنوع از حسگرها، کشف و ارزیابی مستمر شبکه، دارایی ها و آسیب پذیری های شما را در زمان واقعی تضمین می کند. Tenable.sc داده های امنیتی را از سراسر سازمان شما با استفاده از منابعی مانند:

 • نظارت غیرفعال: نظارت بر ترافیک شبکه و رویدادها در زمان واقعی اطلاعاتی را در مورد اینکه کدام دارایی ها به اینترنت متصل هستند و نحوه ارتباط آنها ارائه می دهد. دستگاه‌ها یا برنامه‌های جدید یا قبلاً دیده نشده را شناسایی می‌کند و رفتار مشکوک را در صورت وقوع تشخیص می‌دهد.
 • پویش فعال: وضعیت دارایی را به طور کامل تجزیه و تحلیل می کند تا آسیب پذیری ها، پیکربندی های نادرست، بدافزارها و سایر نقاط ضعف را شناسایی کند.
 • داده‌های میزبان: به طور فعال بر فعالیت‌ها و رویدادهای میزبان، از جمله بینش دسترسی و تغییرات نظارت کنید.
 • اتصالات هوشمند: با استفاده از سایر سرمایه گذاری های امنیتی شما، Tenable.sc می تواند داده های امنیتی اضافی را برای بهبود زمینه و تجزیه و تحلیل ادغام کند. هر دو اطلاعات را از طیف وسیعی از منابع داده از جمله Active Directory (AD)، پایگاه‌های داده مدیریت پیکربندی (CMDB)، سیستم‌های مدیریت پچ، سیستم‌های مدیریت دستگاه تلفن همراه (MDM)، پلتفرم‌های ابری و غیره تجزیه و تحلیل خواهند کرد.
 • اسکن عوامل: دارایی های گذرا یا اسکن سختی را که به طور متناوب و بدون اعتبار به اینترنت متصل می شوند، فوراً بررسی کنید. پس از نصب، نمایندگان می توانند اسکن های اعتبارسنجی را بدون اعتبار میزبانی مداوم اجرا کنند.
Nessus Agents برنامه‌های سبک وزنی هستند که به صورت محلی روی یک میزبان نصب می‌شوند – لپ‌تاپ، سیستم مجازی، دسکتاپ و/یا سرور. نمایندگی‌ها دستورالعمل‌های اسکن را از یک سرور مرکزی Nessus Manager دریافت می‌کنند، اسکن‌ها را به صورت محلی انجام می‌دهند و آسیب‌پذیری، انطباق و نتایج سیستم را به سرور مرکزی گزارش می‌دهند. نمایندگان Nessus با Tenable.io و Tenable.sc در دسترس هستند. عوامل Nessus با Tenable.sc پوشش اسکن را افزایش داده و نقاط کور را با آسان‌تر کردن اسکن دارایی‌های مشکل‌ساز مانند آنهایی که به اعتبار میزبانی مداوم و دارایی‌های آفلاین نیاز دارند، افزایش می‌دهند. Agent ها همچنین اسکن همزمان در مقیاس بزرگ را با تأثیر شبکه کم امکان پذیر می کنند.

Tenable Research از Tenable.sc پشتیبانی می‌کند و اطلاعاتی در سطح جهانی درباره قرار گرفتن در معرض سایبری، بینش‌های علم داده، هشدارها و توصیه‌های امنیتی ارائه می‌کند. Tenable دارای یکی از گسترده‌ترین مجموعه‌های آسیب‌پذیری و اطلاعات هوشمند در صنعت با بالاترین پوشش CVE با بیش از 66000 CVE و بیش از 325 Zero Days است که از ژانویه 2019 فاش شده است. Tenable هر روز پایگاه داده آسیب‌پذیری خود را با ظهور آسیب‌پذیری‌های جدید به‌روزرسانی می‌کند. Tenable Research هر هفته بیش از 100 شناسایی جدید ارائه می دهد.

پس از اینکه Tenable.sc یک آسیب پذیری را شناسایی کرد، بینش دقیقی را برای هر آسیب پذیری شناسایی شده در اختیار شما قرار می دهد، از جمله:
 • اطلاعات آسیب‌پذیری: نام و شرح آسیب‌پذیری، راهنمای اصلاح، تاریخ کشف و تاریخ آخرین مشاهده آسیب‌پذیری، CPE، تاریخ انتشار پچ، وضعیت وصله، شناسه افزونه و جزئیات
 • اطلاعات میزبان: نام میزبان، میزبان های آسیب دیده، آدرس IP، DNS، آدرس مک، NetBIOS، مخزن
 • ریسک اطلاعات: شدت آسیب‌پذیری، امتیاز VPR، امتیاز CVSS و بردارها، سن آسیب‌پذیری، اکسپلویت‌های شناخته شده، بلوغ کد اکسپلویت، پوشش محصول، شدت تهدید، تازگی تهدید، منابع تهدید، درصد کاهش ریسک مرتبط با وصله‌سازی

Tenable.sc با استفاده از بیش از 350 الگوی از پیش ساخته شده و یک رابط ایجاد گزارش کاربرپسند برای ایجاد آسان گزارش های سفارشی، قابلیت های گزارش دهی بسیار انعطاف پذیری را ارائه می دهد. گزارش‌های مبتنی بر HTML5 داده‌ها را از سراسر سازمان شما یکپارچه می‌کند تا بتوانید اثربخشی امنیتی خود را اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل کنید. با استفاده از قالب‌های موجود، می‌توانید داده‌ها را با حذف یا افزودن برخی مؤلفه‌ها یا تنظیم فیلترها به طور کامل سفارشی کنید تا گزارش‌هایی را برای رفع نیازهای مختلف خود ایجاد کنید.

می توانید چندین گزارش تهیه کنید که هر کدام برای ارائه نمای متفاوتی از داده های جمع آوری شده سفارشی شده اند تا بتوانید گزارش های آموزنده و به موقع را به تیم ها یا تصمیم گیرندگان مناسب در سازمان خود ارائه دهید. گزارش‌ها می‌توانند از جزئیات بسیار زیاد تا خلاصه‌های سطح بالا متغیر باشند. گزارش ها در قالب های استاندارد PDF و CSV در دسترس هستند. می‌توانید گزارش‌ها را برنامه‌ریزی کرده و به‌طور خودکار ایمیل کنید، با یک یا چند کاربر خاص کنسول به اشتراک بگذارید و/یا پس از تکمیل در یک یا چند سایت منتشر کنید.

همچنین می توانید از Tenable.sc برای گزارش جامع و خودکار در مورد مطابقت شبکه خود با استانداردهای پیچیده مانند PCI و NIST استفاده کنید.

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!