لایسنس مدیریت کنترل دسترسی Wallix

Wallix یک شرکت فرانسوی بوده که نرم‌افزارهای مدیریت دسترسی و حریم خصوصی در سیستم‌های IT را ارائه می‌دهد. محصول اصلی این شرکت، نرم افزار “Wallix AdminBastion” بوده که یک سامانه مدیریتی امنیتی برای مدیریت دسترسی‌های فردی و گروهی به سیستم‌های اطلاعاتی در سازمان‌های بزرگ است. این نرم‌افزار می‌تواند به صورت محلی یا در سیستم‌های Cloud مانند AWS، Azure و غیره نصب شود.

Wallix AdminBastion به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق یک رابط وب در صورت داشتن دسترسی مجوز مدیران و دیگر کاربران را مدیریت و کنترل کنند. این سیستم می‌تواند کنترل دسترسی، ثبت فعالیت‌ها و آزمایشهای امنیتی را برای تمامی کاربران و مدیران فراهم کند. بنابراین، شرکت‌ها با انتخاب این نرم‌افزار، می‌توانند به طور کامل از مزیت‌های مدیریت دسترسی و امنیت در سیستم‌هایشان بهره‌مند شوند.

شما میتوانید  لایسنس کرکی مربوط به مدیریت کنترل دسترسی Wallix را از مسترلایسنس دریافت کنید.

از آینده دیجیتال خود با نرم افزار پیشرو در امنیت دسترسی به سادگی محافظت کنید

به لطف رمزگذاری سطح بالا، اعتبارنامه ها را ایمن در یک Vault کنترل شده ذخیره کنید و از رمزهای عبور در برابر سرقت و اشتراک گذاری محافظت کنید. استفاده از رمزهای عبور نوشته شده بر روی کاغذ های یادداشت یا ذخیره شده در فایل های اکسل ناامن، یا بدتر از آن، ذخیره شده در اسکریپت های متنی واضح را حذف کنید و کنار بگذارید. از کنترل‌های امنیتی رمز عبور سطح بالا و همچنین مدیریت رمز عبور برنامه به برنامه برای کنترل دقیق اعتبارنامه‌های ممتاز استفاده کنید. مدیریت رمز عبور WALLIX به رهبران فناوری اطلاعات این امکان را می دهد تا رمز عبور، اسرار و اعتبار خود را به راحتی کنترل و مدیریت کنند. اپراتورها میتوانند هم با Vault WALLIX کار کنند و یا هم با Vault هم نرم افزارهای مدیریت پسورد دیگر استفاده کنند و این موارد همه با هم ادغام می شود تا از رمزهای عبور موجود محافظت شود.

دسترسی از راه دور ایمن را برای سرپرستان IT و سرویس دهندگان خارجی فعال کنید تا با قابلیت های ارتباطی ایمن از هر نقطه به شکل امن به زیرساخت شما متصل شوند. به تیم IT خود این قدرت را دهید تا اطمینان حاصل کند که فرد مناسب دسترسی به منابع مناسب را پیدا کرده است.

به لطف اتصال مبتنی بر مرورگر HTML5 Access Manager با مدیریت جلسه، نیاز به باز کردن اتصال RDP، SSH یا Telnet را از بین ببرید. هیچ پلاگین اضافی یا کلاینت اضافه نصبی در نقاط پایانی مورد نیاز نیست، و هیچ زیرساخت VPN غیرقابل ردیابی برای دسترسی ایمن به منابع حیاتی نیاز نمیباشد.

دسترسی مدیریتی می‌توانند به دارایی‌های اساسی شما آسیب‌های بحرانی وارد کنند. اطمینان حاصل شود که دسترسی‌های مناسب به کاربر مناسب در زمان مناسب بدون کاهش بهره‌وری داده می‌شود.

مدیریت ارتقاء و هماهنگی امتیازها، کنترلی بهینه بر روی دسترسی‌ها به منابع IT بسیار حساس شما ارائه می‌دهد. کاربران غیرضروری را حذف کنید و خطرات امنیتی را بدون تأثیر منفی بر بهره‌وری تیم‌های شمابه حداقل رسانید.

امکان فعال سازی DevOps و فرآیندهای رباتیکی جهت دسترسی به منابع IT بحرانی در زمان واقعی بدون استفاده از اعتبارات آسیب پذیر و قرار دادن آنها در اسکریپت‌ها وجود دارد. ماژول AAPM نرم‌افزاری آسان نصب که با انسیبل، ترازفرم و ابزارهای مشابه دیگر هماهنگی دارد تا دسترسی محافظت شده به کلمات عبور هدف ذخیره شده در WALLIX Bastion Vault را فراهم کند.

برنامه مدیریت گذرواژه برنامه‌به‌برنامه WALLIX، امکان دسترسی DevOps به منابع حیاتی را بدون دانستن اعتبارات فراهم می‌کند. همه رمزها به ایمنی ذخیره می‌شوند و AAPM دسترسی کاملاً امن برای ابزارها و ربات‌های DevOps را بدون تأثیر منفی بر بهره‌وری فراهم می‌کند و کنترل امنیتی نامتعارف را فراهم می‌آورد.

امکانات لایسنس مدیریت کنترل دسترسی Wallix Bastion

دسترسی از راه دور ایمن

کار از راه دور در سازمان‌های سراسر جهان در حال افزایش است و به همین دلیل نیاز به فراهم کردن دسترسی امن به کاربران راه دور به شدت افزایش یافته است و راه‌حل‌های معمول VPN به دلیل هزینه و پیچیدگی آنها کمتر اهمیت دارد.

با ارائه دسترسی امن از راه دور به مدیران IT و تامین‌کنندگان خارجی از طریق یک راه حل ارتباطی امن مبتنی بر HTML5 به کاربران از هر مرورگری دسترسی دهید. نیاز به اتصالات RDP و SSH و یا تلنت را از بین ببرید و دسترسی به WALLIX Bastion را ساده و کارآمد برای کاربران فراهم کنید. جلسات راه دور از همان سطح کنترل، تصویب، ردیابی و پایش جلسات داخلی بهره می‌برد و باعث می‌شود ناظران IT برای کنترل، ارزیابی و تجزیه و تحلیل کلیه دسترسی‌ها با امتیاز بالا به هر کجا که باید به کار گیرند.

زمان بندی شده و بدون هیچ دسترسی دایمی

سیاست‌های Just-in-Time (JIT) و Zero Standing Privileges بهترین راه برای حفاظت از دارایی‌های IT هستند و تضمین می‌کنند که کاربر مناسب با هدف و فرآیند مناسب و برای مدت زمان مناسب دسترسی دارد. امتیازهای مجوز را فقط در صورت نیاز داده و در نتیجه سطح حمله را کاهش دهید، تهدید داخلی را کمینه کنید و یک سیاست امنیت قوی را برای حفاظت از منابع حساس IT پیاده سازی کنید. دسترسی امتیازی به سیستم‌ها را بر اساس اصل کمترین امتیاز ممکن فقط در صورت نیاز و فقط بیش از حد لزوم فراهم کنید.

 

ساخت آسان PAM مقیاس پذیر

تجربه راه‌اندازی قابل انطباق را برای بهترین هزینه کل مالکیت (TCO) هم در محیط‌های on-premise و هم در ابر داشته باشید.

راه‌اندازی یک راه‌حل PAM پروژه یک‌باری نمی‌باشد. WALLIX Bastion یک راه‌حل ماژولار است که سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا با توجه به نیازهای زیرساختی، ویژگی‌ها را برای حفاظت از دسترسی امتیازی مرحله به مرحله فعال کنند تا به یک رویکرد بلندمدت و پایدار برسند. نتایج خود را نشان دهید و Bastion را به سرعت و با کیفیت بالا راه‌اندازی کنید و برای مدیریت تغییرات به سادگی، در یک فرایند پله پله، اجزای اضافی را اضافه کنید.

از صرفه‌جویی قابل توجه در کوتاه و بلند مدت بهره ببرید. انعطاف‌پذیری WALLIX Bastion و کمترین تعداد سرورهای مورد نیاز برای اجرای راه‌حل، به تیم‌های IT این امکان را می‌دهد تا صرفه‌جویی قابل توجه در هزینه‌های مدیریت، هزینه‌های نگهداری و هزینه‌های زیرساخت بدست آورند و باعث می‌شود که راه‌حل WALLIX Bastion PAM در همه مراحل، یک راه‌حل با هزینه مناسب باشد.

فرآیند اتوماسیون رباتیک (RPA)

فرآیند رباتیک اتوماسیون (RPA) در بین سازمان‌های IT و OT به طور مداوم به اهمیت می‌افزاید و به دقت بیشتر برای راه‌اندازی ابزارهای مدیریت دسترسی امتیازی (Privileged Access Management) و اتوماسیون وظایف آنها وجود دارد. با استفاده از واسط REST API Bastion WALLIX ، کاربران می‌توانند به هر یک از ویژگی های Bastion دسترسی پیدا کنند، به طوری که مانند ورود به رابط کاربری عادی باشد. هر ویژگی موجود در رابط کاربری گرافیکی سنتی از طریق یک رابط برنامه نویسی برنامه قابل پیشرفت ارائه شده است که به رباتیکی که به Bastion دسترسی دارد، اجازه می دهد تا دارای همان سطح عملکردی باشد که هر انسانی که بر روی آن کار می کند، از جمله دسترسی به رمزنگاری ها و مجوزها یا دسترسی به چندین سیستم.

مدیریت قدرتمند اسرار

  • ایجاد پیچیدگی در رمز عبور سیستم های حیاتی سیستم
  • تعویض دوره ای رمزهای عبور حتی پس از اشتراک گذاری و یا دزدیده شده
  • راه‌اندازی خودکار سرویس‌ها پس از دوره تعویض رمز عبور
  • نگه داشتن رمزهای عبور در یک صندوق بسیار امن
  • حذف رمزهای عمومی مدیر و روت که توسط هرکسی به اشتراک گذاشته و استفاده می‌شود

AAPM برای DevOps و اتوماسیون

  • مدیریت امن رمز عبور بین‌برنامه‌ای
  • یکپارچه‌سازی درون ابزارهای آنسیبل، ترافورم و سایر ابزارهای مشابه
  •  امنیت دسترسی رباتیک فرآیند تحت کنترل و دسترسی ماشین به ماشین با استفاده از AAPM 
  • حذف رمزهای عبور بازنویسی شده به صورت واضح در اسکریپت‌ها و فایل‌های پیکربندی برای اتوماسیون امن و کارآمد
  • یکپارچه‌سازی با سیستم‌های صنعتی برای فراهم کردن چک‌اوت آسان رمز عبور برای دروازه‌های صنعتی متصل شده

WALLIX Bastion تمام نیازهای سازمان ها، از SME ها گرفته تا حساب های بزرگ را برآورده می کند

برای تهیه لایسنس مدیریت کنترل دسترسی Wallix با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!