لایسنس ابزار تحلیل کد SonarQube

SonarQube یک ابزار مدیریت کد منبع است که به توسعه دهندگان و تیم های توسعه کمک می کند تا کیفیت کد خود را بهبود دهند و باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه های توسعه شوند. لایسنس ابزار تحلیل کد SonarQube قابلیت ارزیابی کد در بیش از 20 زبان برنامه نویسی را دارد و با استفاده از معیارهای مختلفی مانند پوشش کد، پیچیدگی، تکرار کد و … به توسعه دهندگان کمک می کند تا کیفیت کد خود را ارتقا دهند.

SonarQube به صورت خودکار و به صورت مداوم کد را ارزیابی می کند و نتایج آن را به صورت گزارش های جامع و قابل فهم برای توسعه دهندگان ارائه می دهد. این گزارش ها شامل جزئیاتی مانند اشکالات کد، نقاط ضعف، پوشش کد، تکرار کد و … هستند که به توسعه دهندگان کمک می کنند تا مشکلات کد خود را شناسایی کنند و آن ها را رفع کنند.

همچنین SonarQube قابلیت اتصال به ابزارهای مختلف مانند Jenkins، Git، Maven و … را دارد و با این ابزارها به صورت خودکار و به صورت مداوم کد را ارزیابی می کند. این قابلیت باعث می شود تا توسعه دهندگان بتوانند به صورت مستمر کیفیت کد خود را ارتقا دهند و مشکلات کد را در هر مرحله از توسعه رفع کنند.

به طور خلاصه، SonarQube یک ابزار قدرتمند است که به توسعه دهندگان و تیم های توسعه کمک می کند تا کیفیت کد خود را ارتقا دهند و باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه های توسعه شوند.

شما میتوانید لایسنس پلتفرم امنیتی SonarQube را به صورت کرکی از مسترلایسنس تهیه کنید.

استفاده از کد تمیز برای تیم ها و شرکت ها با {SonarQube}

انعطاف پذیر و حاکم : ابزار عالی سازمانی

deeply integrated with your environment

خود مدیریتی، با ادغام عمیق در محیط شرکت شما. قابل توسعه برای رفع نیازهای خاص شما و انعطاف پذیر در مقیاس و قیمت. و همیشه خصوصی مگر اینکه شما انتخاب دیگری داشته باشید.

enterprise-level reporting and aggregation

گزارش‌های امنیتی، تجمیع اجرایی و گزارش‌های PDF نظارتی را فراهم می‌کنند که سازمان‌های بزرگتر برای ارزیابی ریسک‌های دارایی‌های نرم‌افزاری خود نیاز دارند.

ابزاری که برای ارائه کد بهتر نیاز دارید

high operability

نمونه خود را به‌عنوان یک سرویس، در Docker یا با Kubernetes با پشتیبانی از مقیاس‌بندی عمودی و افقی، به‌علاوه پردازش سمت سرور چند رشته‌ای، اجرا کنید.

clear go/no-go Sonar Quality Gate

زمانی که کیفیت کد با الزامات تعریف شده شما مطابقت نداشته باشد، و از ادغام یا استقرار مشکلات جلوگیری کند.

integration with DevOps platforms

نصب آسان پروژه با ادغام با GitHub، GitLab، Azure و Bitbucket. درون ابری و درون زیرساخت سازمانی. به علاوه یک پلاگین جنکینز و ادغام آسان با ابزارهای محبوب CI و سیستم های ساخت.

30+ languages, frameworks & IaC platforms

کیفیت تمام زبان های پروژه های خود را تجزیه و تحلیل کنید. باگ‌ها را اصلاح کنید، آسیب‌پذیری‌ها را ببندید و بهترین شیوه‌ها را با یک منبع حقیقت دنبال کنید.

Sonarlint IDE integration

پسوند SonarLint را به IDE مورد علاقه خود اضافه کنید و مشکلات کد را در لحظه پیدا کنید. قوانین و تنظیمات تجزیه و تحلیل SonarQube با SonarLint همگام می شوند و تیم ها را حول یک استاندارد واحد از Clean Code تراز می کند.

shared, unified configurations

تیم خود را با یک تعریف ثابت از سلامت کد هماهنگ کنید. در تمیز کردن کد خود و برآورده کردن انتظارات کیفیت کد تیم خود به طور مؤثر همکاری کنید.

critical security rules for vital languages

بازخورد عملی و با دقت بالا را در مکان و زمان مناسب دریافت کنید. از بیش از 5000 قانون کدنویسی و تجزیه و تحلیل لکه های پیشرو در صنعت جاوا، سی شارپ، پی اچ پی، پایتون، تایپ اسکریپت و جاوا اسکریپت بهره مند شوید.

super-fast analysis

تجزیه و تحلیل فوق‌العاده سریع معیارهای Clean Code را به جای چند ساعت در چند دقیقه به شما می‌دهد.

CLEAN CODE EVERYWHERE, FOR EVERYONE

انتظارات مشترک در سراسر سازمان


SonarQube توسعه دهندگان را حول یک دیدگاه مشترک از Clean Code متحد می کند. Sonar Quality Gates با تمرکز بر کد جدید/تغییر شده، انتظارات کیفیت واضحی را برای تیم تعیین می‌کند و تضمین می‌کند که آنها هر روز کد پاک را ارائه می‌دهند.

YOUR PIPELINE COVERED

ادغام عمیق در مورد خطوط CI/CD شما

تجزیه و تحلیل درخواست کشش و وضعیت دروازه کیفیت سونار در مورد خطوط شما بازخورد اولیه را برای ارائه مداوم کد پاک به شما می دهد. هر تحویل تولید جدید را بهتر از قبلی کنید.

CI/CD Integrations….>

از ده ها زبان محبوب، چارچوب های توسعه و پلتفرم های IaC پشتیبانی می کند

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!