Tsplus-logo

لایسنس دسترسی از راه دور TSPlus

TSplus Remote Access یک نرم افزار راه دوری است که امکان دسترسی به سیستم های کامپیوتری ویندوز را از راه دور از طریق اینترنت فراهم می کند. این نرم افزار قابل استفاده برای اتصال به سیستم های کامپیوتری شخصی، سرورها و دستگاه های موبایل است و به کاربران اجازه می دهد تا به طور امن و راحت به فایل ها، برنامه ها و منابع دیگر سیستم های کامپیوتری دسترسی پیدا کنند.

TSplus Remote Access این امکان را به کاربران می دهد که به سیستم های کامپیوتری خود از هر جای دنیا دسترسی پیدا کنند، بدون اینکه نیازی به حضور فیزیکی در محل سیستم های کامپیوتری داشته باشند. این نرم افزار به صورت خودکار امنیت شبکه را برای کاربران فراهم می کند و از رمزگذاری قوی برای حفاظت از اطلاعات حساس استفاده می کند.

با استفاده از TSplus Remote Access، کاربران می توانند به سادگی به فایل ها، برنامه ها و منابع دیگر سیستم های کامپیوتری دسترسی پیدا کنند. این نرم افزار در صنعت های مختلف، از جمله آموزش، بهداشت، تجارت الکترونیک و غیره استفاده می شود.

TSplus Remote Access قابل استفاده برای تعداد بسیار زیادی کاربر است و به صورت فوق العاده ساده و آسان قابل استفاده است. همچنین، این نرم افزار با توجه به نیازهای مختلف کاربران، قابل تنظیم و سفارشی سازی است.

نرم افزار TSplus Remote Access راه کاری خلاقانه و ایده ای نو برای دورکاری و ارائه نرم افزارهای حسابدرای، مالی، اتوماسیون در بستر وب.
TSplus Remote Access هر نوع نرم ازفزاری که در ویندوز نصب شده است را تحت وب کرده و می توان آن نرم افزار را از طریق وب در هر نقطه دنیا اجرا کرد.
 

شما میتوانید لایسنس دسترسی از راه دور TSPlus را به صورت کرکی از مسترلایسنس تهیه کنید.

جایگزین ایده آل برای CITRIX و RDS

چرا TSplus Remote Access؟

برنامه‌های قدیمی را بر روی وب فعال کنید

عمر برنامه های قدیمی خود را با فعال کردن دسترسی از طریق وب بدون توسعه مجدد آنها افزایش دهید. مشتریان خود را با رابط کاربری فعلی خود راضی نگه دارید.

یک راه حل SaaS ایجاد کنید

دسترسی به برنامه های خود را از طریق وب فعال کنید تا آن را به عنوان SaaS به مشتریان خود ارائه دهید. نحوه دسترسی آنها به آن و موارد دیگر را کنترل کنید.

Remote Desktop Access

دسکتاپ کاملی برای کاربران ایجاد کنید تا از راه دور به برنامه های متمرکز از هر کجا و هر دستگاهی دسترسی داشته باشند.

زیرساخت های خود را ایمن کنید

SSL ارتباطات راه دور را رمزگذاری می کند. TSplus Advanced Security و TSplus 2FA را اضافه کنید تا امنیت زیرساخت راه دور خود را به حداکثر برسانید.

بودجه IT خود را بهینه کنید

با عدم توسعه مجدد برنامه های خود یا خرید جایگزین های گران قیمت، هزینه IT را کاهش دهید.

به برنامه های داخلی دسترسی ایجاد کنید

برنامه های Windows خود را منتشر کنید تا آنها را به طور یکپارچه به دستگاه های راه دور کاربران خود تحویل دهید.

TSplus Remote Access چیست؟

TSplus Remote Access یک راه قابل اعتماد و مقیاس پذیر برای فعال کردن وب برنامه های Windows شما که در محل یا در فضای ابری میزبانی شده اند ارائه می دهد.

TSplus به کاربران امکان دسترسی فوری، شهودی و بدون درز به برنامه‌ها و دسکتاپ‌های مبتنی بر ویندوز، از هر مرورگر روی هر دستگاهی، از جمله رایانه‌های شخصی، مک، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها را می‌دهد.

TSplus Remote Access چگونه کار میکند؟

برنامه های کاربردی کسب و کار شما که در یک مرکز داده شرکتی یا سرور ابری میزبانی می شوند، از طریق سرویس گیرندگان RDP و HTML5 از طریق وب فعال می شوند.

این سیستم به طور موثر جلسات همزمان ایجاد می کند که می تواند از راه دور و ایمن توسط کاربران در هر دستگاه و مرورگری قابل دسترسی باشد.

انتشار اپلیکیشن ها:

کاربران میتوانند بدون نصب نرم افزار با استفاده از این قابلیت به نرم افزارهای متعددی همراه با میانبرهای متفاوت و منوی دسترسی آسان دسترسی داشته باشند.

تخصیص برنامه ها

پس از انتشار برخی از برنامه ها، می توانید آنها را به یک یا چند کاربر یا گروه اختصاص دهید.
مدیران می توانند برنامه ها را بر اساس Active Directory، Azure یا AWS اختصاص دهند.

tsplus-assignapp

پشتیبانی از Active Directory

مدیران به راحتی می توانند دسترسی به برنامه های ویندوز را بر اساس کاربران/گروه های Active Directory و همچنین حساب های محلی، Azure و AWS کنترل کنند.

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!