لایسنس وب سرور LiteSpeed

وب سرور LiteSpeed یک وب سرور سریع و قوی است . خیلی شبیه آپاچی کار می کند که به راحتی می تواند جایگزینش شود . داشتن پنل مدیریتی ساده یکی از دلایل محبوبیت آن است . ولی استفاده از آن به خاطر امنیت و سرعت زیاد نمی تواند بدون هزینه باشد و کانفیگ کردن آن روی کنترل پنل های سی پنل و دایرکت ادمین سرعت و قدرت سرور را بالا می برد .


به دلیل سرعت زیاد و استفاده و نصب آسان توصیه می کنیم برای وب سایت خود از آن بهره ببرید . سرعتش تقریبا شش برابر آپاچی است . با توجه به استفاده از mod_php در وب سرور لایت اسپید برای محتوا های ایستا ( استاتیک ) از thttpd ، boa و TUX استفاده می کند و برای محتوای پویا ( داینامیک ) تا ۵۰ درصد سریع تر در سرویس های نوشته شده در نسبت به آپاچی php است.

ویژگی های لایسنس وب سرور LiteSpeed :

لایسنس وب سرور LiteSpeed سازگار با وب سرور معمولی Apache و ویژگی های آن مانند mod_rewrite، htaccess و mod_security است. لایسنس وب سرور LiteSpeed می تواند فایل های پیکربندی آپاچی را به عنوان جایگزینی برای آپاچی به کار می رود. همینطور با پنل های پرطرفدار میزبانی مثل Cpanel ، Plesk و DirectAdmin سازگار است.
لایسنس وب سرور LiteSpeed عملکرد و مقیاس پذیری و هاست های میزبانی وب را از طریق معماری رویداد منحصر به فرد خود افزایش می دهد . این توانایی قابلیت ارائه خدمات به هزاران نفر از کاربران خود را با حداقل استفاده از منابع سرور مانند حافظه و پردازنده می دهد. کد منحصر به فرد توسعه یافته و بهینه شده از وب سرور LiteSpeed ، عملکرد PHP را افزایش می دهد و همچنین وب سایت های ایستا را سریعتر ازApache می کند. با توجه به این قابلیت توانایی این را دارد که زاویه های ناگهانی در ترافیک را کنترل کند و همچنین کمک به مدیریت حمله DDOS را بدون هیچ گونه سخت افزار کاهش DDOS دارد.
لایسنس وب سرور LiteSpeed با ویژگی mod_security آپاچی سازگار است و با قابلیت ضد DDoS ساخته شده است. IP با توانایی تنظیم مانند درخواست و پهنای باند ، اتصال هر پروتکل، IP هایی که اتصالات و درخواست های پهنای باند زیادی را دریافت می کنند مسدود می شوند و مهاجمان را متوقف می کنند تا سرور خود را از بین ببرند.
لایسنس وب سرور LiteSpeed با ویژگی mod_security آپاچی سازگار است و با قابلیت ضد DDoS ساخته شده است. IP با توانایی تنظیم مانند درخواست و پهنای باند ، اتصال هر پروتکل، IP هایی که اتصالات و درخواست های پهنای باند زیادی را دریافت می کنند مسدود می شوند و مهاجمان را متوقف می کنند تا سرور خود را از بین ببرند.
 • هفت برابر سریع تر از آپاچی
 • تا ۵۰% افزایش عملکرد php
 • بهترین عملکرد Ruby on Rail
 • سه برابر سریع تر از آپاچی در ssl
 • cgi های موثر
 • بهترین عملکرد perl
 • شتاب سخت افزاری ssl
 • حجم کم رد پا یا Footprint
 • پشتیبانی از هزاران اتصال به صورت همزمان
 • افزایش مقیاس پذیری برنامه های وب خارجی

– قابلیت های استثنایی

 

 CGI , FastCGI , LSAPI , PHP, Servlet/JSP, Proxy SSL , IPv4 , IPv6

– رابط کاربری

– نصب آسان

– نصب اتوماتیک php

– مدیریت ساده سرور از طریق GUI

– بروز رسانی اتوماتیک

– قالب هاست مجازی قابل تنظیم

– قابل اعتماد

– مشاهده Dog monitoring

– بازیابی سرور از اتفاقات پیش بینی نشده

– در ری استارت های مطبوع down time نزدیک به صفر

 

– امنیت

درخواست اعتبار سنجی http به طور خیلی دقیق

لغو همه buffer-overrun ها

Anti-DDoS

جلوگیری از System overloading

CGI/FCGI/LSAPI/PHP/RUBY suEXEC

هاست های مجازی

در پایان می توان گفت که لایسنس وب سرور LiteSpeed برتری های زیادی نسبت به وب سرور های دیگر دارد اما بر خلاف وب سرور آپاچی ، وب سرور
Lite Speed رایگان نبوده و هزینه هایی را برای شرکت های هاستینگ در پی دارد. 

برای مشاوره رایگان همین حالا در تلگرام ارتباط بگیرید.

لایسنس وب سرور LiteSpeed دارای سه نسخه است که در زیر فهرست شده است :

نسخه استاندارد

این نسخه رایگان است و باکنترل پنل های هاست مانند WHM / Cpanel & Direct Admin سازگاری دارد. برای وب سایت های پر ترافیک و کوچک استفاده می شود. برای اهداف شخصی یا تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

Open LiteSpeed Edition

این نسخه ی open source و رایگان است و با هر کنترل پنل هاستی نمی تواند بسازد. به طور کلی برای وبسایت های پرترافیک و بزرگ استفاده می شود. برای اهداف تجاری و شخصی استفاده می شود.

نسخه سازمانی

نسخه سازمانی از بیشترین سطح ثبات برخوردار است و توسط cPanel پشتیبانی می شود. به طور گسترده ای برای وب سایت های بزرگ و پرترافیک و با کنترل پنل های مختلف هاستینگ سازگار است. همچنین با لایسنس کنترل پنل دایرکت ادمین ادغام می شود. نسخه سازمانی به طور سراری به وسیله شرکت های که همواره در حال پیشرفت هستند در سازمان های میزبانی وب برای انتقال تجربیاتشان به مشتریان ارزشمند شان استفاده می شود.

سایر مزایا و ویژگی های لایسنس LiteSpeed

قابلیت های آپاچی و پشتیبانی از .htaccess

بهترین پشتیبانی از Ruby on Rail

بهترین پشتیبانی از Ruby on Rail

قابلیت فیلترینگ mod_security

افزونه سرور MS FrontPage

قابلیت موتور URL آپاچی

تعرفه ها

خرید لایسنس وب سرور LiteSpeed

لایت اسپید Elite

3,658,200 تومان سالانه
 • Web Host Elite
 • Web Host Elite
 • Configurable Worker
 • Unlimited Ram
 • پشتیبانی ۲۴/۷
پرفروش

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!