لایسنس موتور جستجوی Elastic Search

Elasticsearch یک سامانه جستجوی توزیع شده و متن باز است که برای جستجوی داده های ساختار یافته و نا ساختار یافته استفاده می شود. Elasticsearch از Apache Lucene برای انجام عملیات جستجو، تحلیل و فیلترینگ استفاده می کند. Elasticsearch برای ذخیره و پردازش داده های بزرگ و پیچیده به کار می رود، از جمله داده های لاگ، داده های متنی، داده های محاسباتی و غیره. Elasticsearch قابلیت پشتیبانی از جستجو در زمان واقعی را دارد و قابلیت افزایش قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری را نیز داراست.

در دنیای امروز، حجم عظیمی از داده ها تولید می شود و برای استفاده بهینه از آنها، نیاز به ابزارهای قدرتمندی مانند Elastic Search وجود دارد. الاستیک‌سرچ یک موتور جستجوی باز و قابل مقیاس است که برای تحلیل و استخراج داده های بزرگ استفاده می شود. 

قابلیت مشاهده اطلاعات و امنیت همراه با Elastic Search

logo-observability-32-colorCreated with Sketch.

Elastic Observability

کل اکوسیستم خود را به وضوح ببینید

Elastic Observability با استفاده از یادگیری ماشینی پیشرفته، راه حلی باز و منعطف است که حل مشکل را تسریع می‌کند، دید سرتاسری را در محیط‌های ترکیبی و چند ابری فراهم می‌کند و گزارش‌ها، معیارها و ردیابی‌ها را یکسان می‌کند.

logo-security-32-colorCreated with Sketch.

Elastic Security

در برابر تهدیدات امنیتی محافظت کنید

پیشگیری، شناسایی و پاسخ به تهدیدات مبارزه را در مقیاس بزرگ مدیریت کنید. هر مورد امنیتی را عملیاتی کنید: SIEM، پیشگیری از بدافزار، شکار تهدید، نظارت ابری و موارد دیگر.

icon / product-logo / 32x32px / enterprise-search / colorCreated with Sketch.

Elastic Enterprise Search

همه چیز را در هر کجا جستجو کنید

به راحتی تجارب جستجوی قدرتمند و مدرن را برای تیم پرمشغله خود پیاده سازی کنید. به سرعت جستجوی پیش تنظیم شده را به وب سایت، برنامه یا فروشگاه تجارت الکترونیک خود اضافه کنید. همه چیز را به سادگی در هرکجا جستجو کنید.

از Elastic برای جستجوی پایگاه داده، بارگیری سیستم سازمانی، تجارت الکترونیک، پشتیبانی مشتری، محتوای محل کار، وب‌سایت‌ها یا هر برنامه کاربردی استفاده کنید تا به همه کمک کنید سریع‌تر آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند.

تجارت الکترونیک

به مشتریان کمک کنید تا از قدرت جستجو برای یافتن و خرید بدون اصطکاک استفاده کنند تا همچنان برگردند.

پشتیبانی مشتری

جستجوی برتر برای پایگاه دانش خود ایجاد کنید که باعث افزایش موفقیت در خدمت رسانی و کاهش هزینه ها برای مشتری می شود.

جستجوی محل کار

تقویت مدیریت دانش و کشف اطلاعات با جستجوی یکپارچه در میان ابزارهای همکاری و بهره وری.

سایت اینترنتی

برای بهبود یافتن و جذب کاربر، قابلیت جستجوی غنی را به وب سایت خود اضافه کنید.

گسترده ترین جعبه ابزار جستجو برای توسعه دهندگان

بینش و تجزیه و تحلیل

تحلیل‌گر داخلی الاستیک و سازنده تجسم، Kibana، به شما امکان می‌دهد به تمام داده‌های جستجوی خود در داشبوردهای قابل اشتراک‌گذاری دسترسی داشته باشید که به تیم شما کمک می‌کند عملکرد را نظارت کند، مشکلات را دقیق تشخیص دهد، الگوها را ردیابی کند، روندها را شناسایی کند و تجربه جستجو را بهینه کند.

فراگیری ماشینی

از جدیدترین پیشرفت‌ها در یادگیری ماشینی مانند جستجوی برداری، طبقه‌بندی متن، حاشیه‌نویسی داده‌ها، PyTorch و Hugging Face برای آموزش مدل‌های مجموعه داده‌های خود استفاده کنید. آیا مدل های NLP موجود دارید؟ برای شروع سریع آنها را مستقیماً در Elasticsearch ادغام کنید.

اشراف اطلاعاتی

از اتصال دهنده های از پیش ساخته شده برای برنامه های محبوب SaaS، یک خزنده وب بومی، آپلود فایل های JSON، یا API های قابل توسعه ما استفاده کنید تا همه داده های دیگر خود را صرف نظر از ساختار یا مکان آن دریافت کنید. به‌علاوه، با داده‌هایی که قبلاً در Elasticsearch ذخیره شده‌اند، از ویژگی‌های خارج از تصور استفاده کنید.

ارتباط و شخصی سازی

ارتباط متنی و شخصی‌سازی را در زمان واقعی با تنظیم دقیق، وزن‌ها، تقویت‌ها و تبلیغات خودکار نتایج جستجو که توسط یادگیری ماشینی ارائه می‌شوند، بهینه کنید. طراحی شفاف و مبتنی بر انسان را دریافت کنید که اتوماسیون را با قضاوت و زمینه تجاری شما تقویت می کند.

انعطاف پذیری در استقرار

با بیش از 50 منطقه (و تعداد آنها) در AWS، Microsoft Azure یا Google Cloud، داده‌های شما می‌توانند درست در جایی که به آن نیاز دارید باشد. انتخاب کنید که روی زیرساخت شما، چند ابری، یا در یک محیط ابری ترکیبی که متناسب با نیازهای شما است اجرا شود، همه اینها بدون به خطر انداختن در عملکرد سیستم میباشد.

جستجو در رابط کاربری

با استفاده از اجزای کد باز و از پیش ساخته شده، به سرعت تجارب جستجوی سفارشی یا جاسازی شده بسازید. نوار جستجوی آماده برای استفاده، پیشنهاد خودکار، فیلترها، فیتینگ و جستجوی زبان طبیعی را به کار ببندید تا به کاربران سهولت استفاده مدرنی را بدهید که انتظارش را داشتند.

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!