لایسنس نرم افزار حفاظت از داده ها Safetica

نرم‌افزار سیفتیکا (Safetica) تنها راه‌حل امنیت داده به صورت تخصصی میباشد که برای سازمان‌ها و یا شرکت‌ها در ابعاد مختلف ساخته شده است. شما میتوانید اطلاعات ارزشمند و حیاتی خود را در کمترین زمان ایمن کنید. با استفاده از تجزیه و تحلیل رفتار موجود در سازمان میتوانید از نشت اطلاعات پیشگیری کنید و حتی تهدیدات داخلی را زودتر شناسایی کنید. 

از مهم ترین دلایل موجود در نشت داده‌ها و اطلاعات میتوان به خطاهای انسانی، وجود خطا در ساختار فرآیندهای سازمان و کارکنان ناراضی از سازمان اشاره کرد. با افزایش وجود تهدیدهای داخلی در سازمان ها به دلیل روش‌های انعطاف‌پذیر کار  موجود در شرکت‌ها با این چالش مواجه هستند که داده‌های حساس خود را ایمن نگه دارند. Safetica (سیفتیکا) میتواند به راحت ترین شکل حفاظت از اطلاعات و داده ها را آسان کند.

چرا استفاده از نرم افزار Safetica؟

محافظت از داده های شما در برابر تهدیدات داخلی

پوشش تمام زمینه‌های ریسک داخلی و از دست دادن داده‌ها

نرم‌افزار Safetica هر گونه تلاش به جهت افشای عمدی یا غیرعمدی اطلاعات را بررسی و ثبت می کند، مهم نیست که این داده های حساس در کجا ذخیره میشوند و یا حتی چه افرادی به آن دسترسی دارند. سیفتیکا به شما کمک میکند تا با استفاده از تجزیه و تحلیل ریسک های موجود نحوه لو رفتن یا سرقت داده‌ها را شناسایی و بررسی کنید.

حفاظت از داده‌ها و راهنمایی کارکنان

هر فردی میتواند اشتباهی مرتکب شود که بابت آن کسب‌وکار شما را در معرض خطر قرار دهد. با نرم‌افزار سیفتیکا (Safetica) می‌توانید ریسک‌های موجود داخلی را تجزیه و تحلیل کنید، تهدیدها را شناسایی کرده و به سرعت آن‌ها را کاهش دهید. اعلان‌های مربوط به نحوه برخورد با داده‌های حساس می‌تواند به افزایش آگاهی در مورد امنیت داده‌ها و آموزش کارکنان کمک کند.

تجزیه و تحلیل فضای کاری و رفتار

تجزیه و تحلیل فضای کاری و رفتار کاربر جزئیات بیشتری را برای شناسایی خطرات داخلی فراهم می‌کند. همچنین، با درک نحوه فعالیت کارکنان و منابع، چاپگرها و استفاده از مجوزهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گران قیمت کارکنان، می توانید هزینه های خود را بهینه کنید و کارایی عملیاتی را افزایش دهید.

معماری نرم افزار Safetica

سایر مزایای نرم افزار Safetica :

محافظت از اطلاعات شخصی

محافظت از اسناد استراتژیک شرکت

محافظت از پایگاه‌های داده مشتریان

محافظت از داده‌های مربوط به پرداخت، مانند شماره کارت اعتباری

محافظت از مالکیت فکری – طرح‌های صنعتی، اسرار تجاری و دانش فنی

محافظت از قراردادهای سازمان

کانال های تحت پوشش نرم افزار Safetica

برای تهیه لایسنس Safetica با ما در ارتباط باشید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!