لایسنس هوش تجاری Tableau

Tableau یک نرم افزار قدرتمند هوش تجاری و ترسیم و تجسم اطلاعات و داده ها میباشد که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی داده های خود را تجزیه و تحلیل و با استفاده از ابزاری که دارد ترسیم کنند.

هوش تجاری مجموعه ای از تکنیک ها میباشد که در راستای کمک به مدیران به جهت بررسی اطلاعات و داده برای کشف نقاط قوت و ضعف سازمان برای تصمیم گیری درست در زمان مناسب آمده است. اساس کار در این روش تحلیل داده ها بر مبنای تکنولوژی OLAP میباشد که در این تکنولوژی داده ها بر اساس ابعاد آن ها ساختاربندی می گردند. امروزه نرم افزارهای متعددی جهت کاربرد هوش تجاری وجود دارد که نرم افزار Tableauجزء نرم افزارهای پیشتاز در این زمینه میباشد.

با پیشرفت سازمان ها و جود رقابت های جدید مدیران نیازمند آگاهی، درک و تحلیل به موقع نقاط ضعف و قوت سازمان خود را دارند. بسیاری از سازمان های پیشرو در ایران نیز در حال روی آوردن به استفاده از هوش تجاری و استفاده از نرم افزارهای مرتبط با آن هستند و ضعف نبود این موضوع را در ساختار تصمیم گیری خود درک کرده اند و با استفاده از این نرم افزار قدرت تصمیم گیری و جلوگیری از بروز مشکل را در خود افزایش داده اند.

پیش‌بینی‌ها، تصمیم‌گیری‌ها و استراتژی‌های کسب‌وکار موفق توسط داده‌ها هدایت می‌شوند

کاربران تجاری

استفاده از داده ها به جهت انجام تصمیم درست

کاربران IT

با قاطعیت داده ها و آمار قابل اعتماد را ارائه دهید

برای مدیران

تأثیرگذاری بر روی تیم کاربران با تصمیم های قدرتمند به وسیله استفاده از تحلیل اطلاعات

برای تحلیلگران

هموار کردن مسیر از داده ها و اطلاعات خام به تصمیم گیری های قدرتمند در سیستم

امکانات Tableau Desktop

ساخت سریع گزارشات دلخواه

با استفاده از گزارش سازی زنده میتوانید اطلاعات و داده ها را به سرعت به صروت تصویری تجزیه و تحلیل کنید و این گزارشات تعاملی به شما در کشف نقاط پنهان در تصمیم گیری کمک میکند.

 

پیاده سازی اطلاعات بر روی نقشه

 

شما میتوانید اطلاعات و داده های خود را به صورت تعاملی و کاملا بصری بر روی نقشه های موجود خاص طراحی شده برای این موضوع پیاده سازی کنید.

از این قابلیت پیاده سازی اطلاعات بر روی نقشه میتوانید به جهت بررسی مناطق پر فروش سازمان خود استفاده کنید.

 

 

اتصال و استفاده از داده ها و اطلاعات بیشتر

 

به داده های بیشتری حتی در فضای ابری میتوانید میتوانید متصل شوید و از تمامی پایگاه های داده بزرگ و یا کوچک و حتی Excell میتوانید استفاده کنید.

از اطلاعات ابری Google Analytics و یا Salesforce نیز میتوانید بدون استفاده از دانش کد نویسی و یا برنامه نویسی استفاده کنید و این اطلاعات را با داده های خود ترکیب کنید و به صورت حرفه ای از منابع استفاده کنید.

پاسخ بهتر به سوالات

با استفاده از داشبوردهای زیبایی که در این نرم افزار وجود دارد میتوانید از داده های موجود در سازمان به سرعت گزارش هایی که به قدرت محاسبه نیاز دارند را ترسیم کنید.

اطلاعات و داده ها را به جهت طراحی گزارشات در داشبورد بکشید و رها کنید و گزارشات مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

 

سایر امکانات موجود در Tableau

این تکنولوژی جدید در پردازش داده میباشد که با استفاده از این قابلیت میتوانید سرعت ساخت فایل را تا ۳ برابر و امکان جستجو در داده ها را تا ۵ برابر افزایش دهید.

از این امکان در Bigdata و دیتابیسی های بزرگ اطلاعاتی به جهت تسریع در آنالیز اطلاعات استفاده میشود.

با این قابلیت میتوانید انواع نمودار در Tooltip داشبورد و نمودارهای خود نمایش دهید.

با استفاده از این امکان دیگر نیازی به ساخت شیت و داشبوردهای دیگر ندارید و میتوانید همه تحلیل های مربوط به اطلاعات را در قالب یک نمودار جمع آوری کنید.

شرکت Tableau در این نرم افزار این زبان برنامه نویسی را به جهت بی نیاز کردن شما از استفاده از ابزارهای مختلف اضافه کرده است تا بتوانید به کمک برنامه نویسی مدل سازی پیشرفته مخصوص به خود را داشته باشید.

امکان خواندن فایل های Json و Web Api به جهت خروج و استفاده از اطلاعات سرویس های مختلف وب ایجاد گردیده است.

با استفاده از امکان اتصال به Arcgis Mapinfo میتوانید از دستری خواندن اطلاعات Geojson , Shp , kml استفاده کنید.

با استفاده از این اطلاعات و نقشه های OpenStreenMap و یا Mapbox میتوانید اطلاعات مکانی و فروش خود را به صورت کارآمد در Tableau استفاده کنید.

با استفاده از این قابلیت میتوانید انواع مختلف فرمت تاریخ را در Tableau تعریف کنید و بدون داشتن نگرانی در تحلیل های خود استفاده کنید.

با استفاده از این قابلیت در Tableau میتوانید، یک Sheet اکسل را به یک تیبل اوراکل و یک view در Sql متصل کنید و از ایجاد Join بین منابع اطلاعاتی مختلف به راحتی استفاده کنید.

امکان استفاده از پردازش زبان طبیعی NLP به شما این کمک را میکند که حتی به زمان فارسی بتوانید نیازهای خود را تایپ کنید و در داشبورد نمودار ساخته شده اتوماتیک آن را بررسی کنید.

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!