لایسنس کشف و مدیریت آسیب پذیری GFI Languard

GFI LanGuard یک نرم افزار امنیتی است که برای مدیریت و پایش امنیت شبکه های کامپیوتری استفاده می شود. این نرم افزار قابلیت اسکن و تشخیص آسیب پذیری های سیستم ها، نصب به روزرسانی های امنیتی، مدیریت پچ ها و تنظیمات امنیتی را داراست. هدف اصلی GFI LanGuard، افزایش امنیت و کاهش خطرات احتمالی در شبکه های کامپیوتری است.

GFI LanGuard به عنوان یک نرم افزار امنیتی، می تواند به صورت خودکار سیستم ها را اسکن کرده و آسیب پذیری های آن ها را تشخیص دهد. سپس با استفاده از پایگاه داده های خود به روزرسانی های امنیتی را برای سیستم ها ارائه می دهد. همچنین این نرم افزار می تواند مدیریت پچ ها و تنظیمات امنیتی را برای سیستم ها انجام دهد و از احتمال وقوع حملات و نفوذ به شبکه کاسته و خطرات احتمالی را کاهش دهد.

GFI LanGuard قابلیت پایش و مانیتورینگ شبکه های کامپیوتری را نیز داراست. با استفاده از این نرم افزار، مدیران شبکه می توانند به صورت لحظه ای وضعیت امنیت شبکه را بررسی کنند و در صورت وجود هر گونه تهدید، اقدامات لازم را برای رفع آن انجام دهند.

در کل، GFI LanGuard یک نرم افزار قدرتمند و کارآمد است که به مدیران شبکه کمک می کند تا امنیت شبکه های کامپیوتری را بهبود بخشند و خطرات احتمالی را کاهش دهند.

از شبکه خود با مدیریت پچ های امنیتی، اسکن و بررسی امنیتی محافظت کنید

شبکه خود را مشاهده کنید و ببینید تهدیدها به کجا وارد می شوند

  • به طور خودکار تمام عناصر شبکه خود را از جمله کامپیوتر، لپ تاپ، تلفن همراه، تبلت، چاپگر، سرور، ماشین مجازی، روتر و سوئیچ لیست کنید.

 

شکاف هایی را پیدا کنید که تهدیدها می توانند از آنها سوء استفاده کنند

  • شبکه خود را برای یافتن وصله های گم شده اسکن کنید.

 

  • شکاف های موجود در سیستم عامل های رایج را پیدا کنید. وصله های به روز نشده در مرورگرهای وب و نرم افزارهای شخص ثالث را شناسایی کنید.

 

  • با استفاده از فهرستی به روز شده از بیش از 60000 مشکل شناخته شده و همچنین مواردی مانند پورت های باز و اطلاعات سیستم در مورد کاربران، دایرکتوری های مشترک و خدمات، آسیب پذیری های غیر وصله ای را شناسایی کنید.

وصله سوراخ هایی که شما را آسیب پذیر می کند

  • به طور خودکار وصله ها را به صورت مرکزی مستقر کنید یا عوامل را بر روی ماشین های جداگانه مستقر کنید. برای بروز نگه داشتن محیط اطراف خود به افراد تکیه نکنید.
  •  
  • وصله‌هایی را که نصب می‌کنید کنترل کنید و اگر مشکلی پیدا کردید، وصله‌ها را برگردانید.

 

  • وصله‌های امنیتی را نه تنها برای رفع اشکال‌ها، بلکه برای کمک به اجرای بهتر برنامه‌ها نصب کنید.

گزارش در مورد الزامات مورد نیاز


گزارشات امنیتی شبکه خودکار را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا مطابقت با الزامات متعدد مانند PCI DSS، HIPAA و SOX را نشان دهید.

پشتیبانی از تمام سیستم عامل ها

Linux

Mac

Windows

۱۱ دلیل استفاده از GFI Languard

GFI LanGuard می تواند بیش از 60000 آسیب پذیری را شناسایی کند. دستگاه‌ها را اسکن می‌کند، آسیب‌پذیری‌های امنیتی را شناسایی و دسته‌بندی می‌کند، اقدامی را توصیه می‌کند و ابزارهایی را برای حل مشکل ارائه می‌کند. نمودار نشانگر سطح تهدید ارزیابی وزنی از وضعیت آسیب پذیری دستگاه های اسکن شده شما را ارائه می دهد.

یک رابط گزارش مبتنی بر وب با استفاده از اتصال ایمن (https) ارائه می دهد. برای شبکه های بزرگ، می توانید چندین نمونه (سایت) GFI LanGuard را نصب کنید و از یک کنسول وب برای یک نمای متمرکز و گزارش انبوه استفاده کنید. گزارش ها را می توان به فرمت های محبوب مانند PDF، HTML، XLS، XLSX، RTF و CSV ایجاد کرد. آنها را می توان برنامه ریزی کرد و از طریق ایمیل ارسال کرد و می توان از آنها به عنوان یک الگو برای ایجاد گزارش های سفارشی استفاده کرد.

GFI LanGuard با یک پایگاه داده ارزیابی آسیب پذیری عرضه می شود که شامل استانداردهایی مانند OVAL (11500+ بررسی) و SANS Top 20 است. پایگاه داده به طور مرتب با اطلاعات BugTraq، SANS Corporation، OVAL، CVE و غیره به روز می شود. ویژگی به‌روزرسانی خودکار سیستم را به‌طور مداوم با به‌روزرسانی‌های امنیتی جدید مایکروسافت و بررسی‌های آسیب‌پذیری تازه‌سازی می‌کند.

با بیش از 4000 برنامه امنیتی، از جمله آنتی ویروس، ضد جاسوس افزار، فایروال، ضد فیشینگ، سرویس گیرنده پشتیبان، رمزگذاری دیسک، جلوگیری از از دست دادن داده ها و کنترل دسترسی دستگاه ادغام می شود. گزارش‌های وضعیت و فهرست‌هایی از پیام‌رسانی فوری یا برنامه‌های همتا به همتا نصب شده در شبکه شما را ارائه می‌دهد و مشکلاتی را که نیاز به توجه دارند، مانند راه‌اندازی به‌روزرسانی‌های آنتی‌ویروس یا ضد جاسوس‌افزار را حل می‌کند.

GFI LanGuard سوئیچ ها، روترها، نقاط دسترسی و چاپگرهای شما را از حمله ایمن نگه می دارد. اسکن آسیب پذیری را در تلفن های هوشمند و تبلت های دارای Windows، Android™ و iOS® و همچنین دستگاه های شبکه مانند چاپگرها، روترها و سوئیچ ها ارائه می دهد.

حسابرسی شبکه به شما دید جامعی از عناصر موجود در شبکه شما می دهد، از جمله دستگاه های USB متصل، تلفن های هوشمند و تبلت ها، و همچنین نرم افزارهای نصب شده، اشتراک گذاری های باز، پورت های باز، رمزهای عبور ضعیف و اطلاعات سخت افزاری. با بستن پورت ها، حذف کاربران منسوخ و غیرفعال کردن نقاط دسترسی بی سیم، شبکه خود را ایمن کنید.

داشبورد تعاملی خلاصه ای از وضعیت امنیتی فعلی شبکه و تاریخچه ای از تمام تغییرات مرتبط در شبکه در طول زمان را ارائه می دهد. اطلاعات را بررسی کنید، از حسگرهای امنیتی سراسر شبکه گرفته تا نتایج اسکن امنیتی فردی.

از فناوری های مجازی سازی رایج مانند VMware®، Microsoft Virtual Server، Microsoft Hyper-V®، Citrix® و Parallel پشتیبانی و اجرا می شود. همچنین ماشین های مجازی میزبانی شده توسط یک کامپیوتر اسکن شده را شناسایی می کند.

GFI LanGuard مدیریت آسیب‌پذیری را همراه با گزارش‌های گسترده ارائه می‌کند تا به شما در رعایت استانداردها و مقررات کمک کند. این به محافظت از شبکه شما و سنجش اثربخشی برنامه‌های انطباق PCI DSS، HIPAA، SOX، GLB/GLBA یا PSN CoCo کمک می‌کند.

می‌توانید GFI LanGuard را برای اجرا در حالت بدون عامل یا مبتنی بر عامل پیکربندی کنید. فناوری مبتنی بر عامل امکان ممیزی خودکار امنیت شبکه را فراهم می کند و بار اسکن را در بین ماشین های مشتری توزیع می کند.

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!