Device42 یک جایگزین مناسب بجای Sundbird است. اینجا دلیلی است که  باید آن را تغییر دهید….

آیا در فکر تغییر Device42 یا یکی از دیگر رقبای Sundbird DCIM هستید ؟

ما اطلاعاتی را جمع آوری کرده ایم که به آسان تر شدن تصمیم گیری کمک میکند.

در بخش پایین اطلاعاتی را خواهید یافت که به شما در مقایسه Device42 و Sundbird کمک میکند. از جمله تفاوت های ویژگی های کلیدی و تجربیات مشتری و قیمت گذاری و نظرات مشتریان Device42 که تغییرات را انجام دادند.

امیدواریم که مطالب برای شما مفید باشد…

 

 

استفاده از Device42 بسیار ساده تر از Sundbird

از اینکه مجبورید راه خود را از طریق راهنماهای کاربری پیچیده و کلاس های آموزشی و برنامه های اجرایی طولانی در Sundbird بگذرانید خسته شده اید ؟

با Device42 شما دیگر مجبور به این کارها نیستید. راه اندازی آن به سادگی وارد کردن یک دستگاه مجازی است. سیستم Auto-discovery (کشف خودکار) تقریبا تمام داده های شما را در یک بعدازظهر وارد سیستم میکند.

ویژگی های اصلی مانند گزارش دهی قدرتمند و تصویرهای عالی و یکپارچگی با نظارت و کنترل خودکار دستگاه ها و ابزار های سیستم تیکت و ارتباط بدون نیاز به پیمایش در پیچ و خم ویژگی هایی که به آن نیاز ندارید را دریافت خواهید کرد و اگر بخواهید Device42 را فراتر از DCIM اصلی ارتقا دهید، شما میتوانید این کار را با فیلد های سفارشی و طرح بندی فرم های سفارشی و API مبتنی بر Rest انجام دهید.

device42 web-based-rack-layout-with-drag-and-drop

Device42 patch-panel-create-connection

 

Auto-discovery (کشف خودکار)

درحالی که بسیاری از ابزارهای سازمانی ادعا می کنند که کشف خودکار داخلی دارند اما تفاوت های کلیدی وجود دارد ازجمله:

Device42 بدون عامل نصبی (Agent) است. لازم نیست که بر روی هر دستگاه یک Agent نصب کنید. Device42 آنها را بدون عامل برای شما پیدا میکند.

از سوی دیگر ابزارهای مدیریت زیرساخت مرکز داده سازمانی مانند Sundbird به ابزار های خارجی برای انجام Auto-discovery متکی هستند. این نه تنها به هزینه های راه حل سازمان می افزاید، بلکه زمان اجرا را افزایش می دهد و راه حل را در برابر وابستگی های خارجی آسیب پذیر تر میکند.

 

 

Multitenancy (دسترسی همه جانبه)

Device42 از تعدادی موارد استفاده دسترسی همه جانبه را پشتیبانی میکند. ممکن است یک شرکت بخواهد دسترسی را براساس موقعیت جغرافیایی و ساختار و بخش ها و نهادهای شرکتی و…. محدود کند. مهمتر این که آنها ممکن است بخواهند یک کاربر فقط به یک بخش دسترسی داشته باشد، درحالی که کاربر دیگر به تمام بخش های یک بخش دسترسی داشته باشد.

Device42 tenant_services_example

 

 

Device42 به شما کمک میکند تا زیر ساخت IT خود را به طور کلی مدیریت کنید

با ظهور مجازی سازی و کانتینرها و محاسبات ابری و شبکه های تعریف شده توسط نرم افزار زیرساخت ها، فناوری اطلاعات نسبت به 10 سال پیش پیچیده تر شده است. دیگر عملی نیست که زیر ساخت IT خود را با استفاده از ابزارهای جداگانه برای مدیریت دارایی و مدیریت IP و مدیریت ابر و مدیریت وابستگی برنامه ها و مدیریت مجوز نرم افزار مدیریت کنید. روابط متقابل بیش از جد مهم و بسیار پیچیده هستند و تنها میتوانند به اندازه کافی در یک ابزار یکپارچه مانند Device42 ثبت شوند. زمان زیادی برای مدیریت همه این روابط متقابل در ابزار های مختلف تلف میشود.

Device42 به زیر ساخت IT به طور کلی نگاه میکند و به شما یک کنسول واحد برای مدیریت مرکز داده (DCIM) و آدرس های IP (IPAM) و رمز های عبور علاوه بر ITAM (مدیریت دارایی فناوری اطلاعات) و CMDB می دهد.

device42 impact_chart

device42 ip-address-tracking-software

 

 

Integrations (یک پارچگی)

یک DCIM واقعی نباید یک برنامه مجزا باشد. شما احتمالا ابزارهای نظارتی و ابزارهای اتوماسیون و ابزار تیکت پشتیبانی و ابزار های مالی و … دارید که میتوانید از اطلاعات موجود در DCIM خود بهره مند شوید. بسیاری از DCIM های سازمانی این ادغام ها را وقت گیر و گران میکنند. با Device42 ادغام های زیادی را به همراه API های REST دریافت میکنید که ادغام با ابزار های دیگر را آسان میکند.

Device42 integrations

 

 

Device42 مقرون به صرفه تر است

با Sundbird ممکن است هزینه های مشابهی با Device42 داشته باشید، اما هزینه های پیاده سازی و نگهداری Sundbird DCIM بسیار بیشتر از کل هزینه مالکیت Device42 است.

همچنین ما معتقدیم که ارزشی که از Device42 دریافت میکنید بسیار بیشتر از هزینه آن است و بیش از هزار کاربر خوشحال در 33 کشور دنیا موافق این موضوع هستند.

اگر ویژگی های Auto-discovery و ویژگی های همکاری بتواند تنها در 10 ساعت در ماه تیم شما را نجات دهند Device42 بیش از هزینه خود را پرداخت خواهد کرد.

در صورتی که این مقاله Device42 یک جایگزین ساده تر برای Sundbird DCIM برای شما مفید و آموزنده بود، پیشنهاد می‌شود برای اطلاع از سایر مقالات مستر لایسنس به صفحه وبلاگ مستر لایسنس مراجعه نمایید.

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!