لایسنس نرم افزار Camlytics

Camlytics نرم افزار مدیریت جهت چندین دوربین ، ضبط و تجزیه و تحلیل فیلم است ، که دارای طیف گسترده ای از برنامه های زیر میباشد: شمارش تعداد افراد ، شمارش وسایل نقلیه ، تجزیه و تحلیل خرده ، آنالیز ترافیک ، آلارم حرکات پیچیده ، ایجاد رویدادهای ویدئویی از طریق API یا webhook ها ، ضبط وقایع ویدیویی.

Camlytics همچنین می تواند برای ضبط ساده تصیور مناسب برای خانه و سیستم های تجاری باشد. همچنین ابزارهای بسیاری برای جمع آوری آمار و ساخت Heatmap و نقشه های مسیر در آن وجود دارد.

توانایی هایی که Camlytics ارائه می دهد می تواند در صنایعی مانند خرده فروشی ، حمل و نقل یا امنیت بسیار مفید باشد. در مقایسه با راه حل های بزرگ و گران قیمت نظارت بر شرکت ، Camlytics یک نرم افزار قیمت مناسب است که می تواند با هر وب کم یا دوربین IP ارزان استفاده شود.

مزیت بزرگ Camlytics این است که از API رویدادهای دوربین پشتیبانی می کند که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از آن در هر نرم افزار نظارتی یا تجزیه و تحلیل ویدیو مجموعه خود استفاده کنند.

اتصال از هر نوع منبع ویدیوئی

این نرم افزار قابلیت این را دارد تا از هر منبع تصویری ورودی داشته باشد و بتواند آنالیز خود را به صورت کامل و تفکیک یافته بر روی آن داشته باشد. این نرم افزار قابلیت این را دارد تا از هر منبع تصویری ورودی داشته باشد و بتواند آنالیز خود را به صورت کامل و تفکیک یافته بر روی آن انجام دهد.
برای مشاوره رایگان همین حالا در تلگرام ارتباط بگیرید.

چرا لایسنس نرم افزار Camlytics ؟

اتصال از هر نوع منبع ویدیوئی

-ضبط رایگان دوربین ها به صورت نامحدود (از جمله وب کم ، IP ، دوربین مدار بسته ، NVR ، DVR)
Camlytics را به یک راه حل ایده آل برای سیستم نظارت بر سیستم های خانگی تبدیل می کند.
این نرم افزار بدون اتصال به اینترنت به صورت کاملا آفلاین کار می کند!

استفاده تجاری

Camlytics می تواند افراد ، اتومبیل ها ، حرکت را تشخیص داده و نیز نقشه های گرمائی بسازد که این کار باعث افزایش راندمان سیستم دوربین شما به بالاترین سطح می شود. بعلاوه ما هیچ گونه داده و رویداد دوربین را در سرورهای خود ذخیره نمی کنیم و حریم خصوصی شما کاملاً محافظت می شود.

جهت تهیه لایسنس این نرم افزار با واحد فروش در ارتباط باشید.

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!