Device42-vs-BMC

Device42 vs BMC

vs BMC Device42

Device42 vs BMC

bmc-vs-scaled

آوردن یک CMDB قدرتمند درخانه با ویژگی های اکتشاف پیشرفته ایده خوبی است. در بخش زیر اطلاعاتی را بیابید که میتواند به شما کمک کند تا با مشترکات و تفاوت هایی که ممکن است بین Device42 و BMC پیدا کنید آشنا شوید.

Device42 بر کشف کامل و دقیق تمرکز میکند و تمام جزئیات را در مورد آنچه امروز در محیط خود اجرا میکنید شناسایی میکند و به وضوح وابستگی های متقابل ر ا برجسته میکند. به طور مشابه BMC به طور خودکار موجودی IT شما و جزئیات پیرامون آن از جمله نرم افزار و سخت افزار و شبکه و ذخیره سازی و نسخه ها را کشف میکند.

 

مزایا و موارد استفاده مشترکDevice42 vs BMC

ویژگی های مشترک

اگرچه Device42 و BMC اشتراکات زیادی دارند اما برخی از ویژگی های کلیدی این دو را متمایز میکند که میتوانید آنها را در بخش زیر مشاهده نمایید:

 
Device42 vs BMC

همه داده های ویژگی از وب سایت نرم افزار BMC و یا مواد بازاریابی موجود استنباط شده است. لطفاً اگر چیزی درست نیست به ما اطلاع دهید و ما با کمال میل آن را به روز خواهیم کرد.

 

راه حل Device42

ADM Device42 روابط و وابستگی های نقشه هارا بین موجودی سخت افزار و نرم افزار شما و سایردارایی های فناوری اطلاعات ردیابی میکند.نرم افزار ADM و ویژگی های مدیریت موجودی Device42 توانایی قدرتمندی برای نقشه برداری وردیابی و تجسم خودکار وابستگی های عملیاتی فراهم میکند.

Device42-vs-BMC-1

ابزار موجودی نرم افزار Device42 نرم افزار دقیق و نمودار های تاثیر سرور را تولید میکند:

یک راه حل کامل از BMC به خرید و ادغام چندین مولفه مستقل از جمله محصول Discovery و محصول CMDB آنها و Riverbed Netflow و محصول کشف و زخیره سازی نیاز دارد.

در مقابل Device42 , به طور کامل بدون ماژول های مستقل یکپارچه شده است(اگرچه برخی از اجزا به طور جداگانه مجوز دارند). Device42 واقعا یک منبع تک مرحله ای حقیقت است زیرا شامل مجموعه ای کاملا یکپارچه از ویژگی های DCIM سازمانی است:

تجسم های پیشرفته Device42 و امکانات گزارش دهی قدرتمند و قابل تنظیم و API های پیشرفته را ارائه دهند: با کمک به آسان تر دیدن و درک داده های شما و دستکاری سریع تر و یا راحت تر کردن کمیت. همه این ویژگی ها نیز با قیمتی در دسترس هستند که شما را شگفت زده خواهد کرد.

وبلاگ مستر لایسنس

در صورتی که این مقاله Device42 vs BMC برای شما مفید و آموزنده بود، پیشنهاد می‌شود برای اطلاع از سایر مقالات مستر لایسنس به صفحه وبلاگ مستر لایسنس مراجعه نمایید.

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!