Pam360

لایسنس مدیریت کنترل دسترسی Pam360

ManageEngine PAM30 یک پلتفرم مدیریت دسترسی و مجوزهای کاربری است که برای محافظت از داده‌ها و منابع شبکه در سازمان‌ها استفاده می‌شود. این پلتفرم با استفاده از رویکردی جامع به مدیریت دسترسی و مجوزهای کاربری، امنیت شبکه را بهبود می‌بخشد.

PAM30 قابلیت های متعددی از جمله مدیریت دسترسی و کنترل حرکت کاربران در سیستم، تعیین دسترسی های دقیق برای کاربران، ثبت و رصد فعالیت های کاربران، تعیین و مدیریت مجوزهای دسترسی برای برنامه ها و منابع شبکه، اجرای خودکار فرآیندهای مدیریت دسترسی و … را داراست.

با استفاده از ManageEngine PAM30، سازمان ها می توانند برای حفاظت از داده ها، پرونده ها و منابع شبکه خود، سطح دسترسی کاربران را مدیریت کنند و از تهدیدات امنیتی مختلفی مانند نفوذ، جاسوسی، سرقت اطلاعات و … جلوگیری کنند.

شما میتوانید  لایسنس کرکی مربوط به مدیریت کنترل دسترسی Pam360 را از مسترلایسنس دریافت کنید.

امنیت دسترسی به اطلاعات سازمان ها مدیریت کنید

خطرات امنیتی را به حداقل برسانید. ارزش کسب و کار را به حداکثر برسانید.

مطابق قوانین

کنترل مرکزی

مدیریت دقیق دسترسی

بررسی دقیق رویدادها

دید بیشتر

اتوماسیون هوشمند گردش کار

ویژگی های برجسته

Just-in-time privilege elevation

کنترل‌های به‌موقع را برای حساب‌های دامنه خود اختصاص دهید و فقط در صورت نیاز کاربران، امتیازات بالاتری برای آن‌ها فراهم کنید. به طور خودکار مجوزهای حساب را پس از یک دوره تعیین شده لغو کنید و برای امنیت بیشتر رمزهای عبور را بازنشانی کنید.

Secure remote access

به کاربران با دسترسی اجازه دهید به راحتی و با یک کلیک بدون به همه چی دسترسی داشته باشند و ، افزونه های مرورگر یا برنامه های کمکی را راه اندازی کنند. از طریق ارتباط تانل شده میتوانید استفاده کنید..

Enterprise credential vault

شبکه‌ها را اسکن کنید و دارایی‌های حیاتی را کشف کنید تا به طور خودکار حساب‌های دارای امتیاز را در یک صندوق امن که مدیریت متمرکز، رمزگذاری AES-256 و مجوزهای دسترسی مبتنی بر نقش را ارائه می‌دهد، وارد کنید.

Context-aware event correlation

برای افزایش دید و آگاهی از موقعیت، داده‌های مربوط به دسترسی ها را با گزارش‌های رویدادهای پایانی یکپارچه کنید. نقاط کور حوادث امنیتی را از بین ببرید و با شواهد تایید کننده تصمیمات هوشمندانه بگیرید.

Privileged session monitoring

فعالیت کاربران امتیاز دار را با قابلیت سایه‌برداری جلسات نظارت کنید و کنترل دوگانه را بر روی دسترسی‌های امتیازی داشته باشید. Session ها را ضبط کنید و آنها را به عنوان فایل های ویدئویی بایگانی کنید تا از ممیزی های تحقیقاتی پشتیبانی کنید.

DevOps protection

امنیت رمز عبور را با مسیر DevOps خود ادغام کنید و از پلتفرم های یکپارچه سازی و تحویل مستمر خود در برابر حملات مبتنی بر اعتبار بدون به خطر انداختن کارایی محافظت کنید.

Comprehensive reporting

بر اساس طیف وسیعی از گزارش‌های بصری و قابل زمان‌بندی در مورد دسترسی کاربر و داده‌های فعالیت، تصمیمات تجاری آگاهانه بگیرید. با ترکیب مجموعه‌های جزییات خاص از مسیرهای حسابرسی برای برآورده کردن الزامات امنیتی، گزارش‌های انتخابی خود را ایجاد کنید.

Application credential security

ارتباطات برنامه به برنامه خود را با API های امنی که نیاز به کدگذاری سخت اعتبارنامه را از بین می برد، پاکسازی کنید. درهای پشتی سرورهای مهم خود را ببندید و مهاجمان را دور نگه دارید.

SSH key management

دستگاه های SSH را در شبکه خود کشف کنید و کلیدها را ذخیره کنید. جفت های کلید SSH جدید را با یک کلیک در نقاط پایانی مرتبط ایجاد و استقرار دهید. سیاست های سختگیرانه ای را برای چرخش کلید دوره ای خودکار اجرا کنید.

Ticketing system integration

جریان کاری تأیید دسترسی به حساب‌های امتیازی خود را با اعمال اعتبار سنجی شناسه تیکت تقویت کنید. درخواست‌های خدماتی که نیاز به دسترسی امتیازی دارند، فقط پس از تأیید وضعیت تیکت، مجوز جمع آوری اطلاعات احراز هویت را صادر کنید.

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!