-solarwinds در مستر لایسنس

لایسنس مانیتورینگ Solarwinds

با توجه به گستردگی و پیچیدگی شبکه های کامپیوتری ، مدیریت و مانیتورینگ منابع موجود در سازمان ها یکی از مشکلات مدیران شبکه می باشد. لایسنس مانیتورینگ SolarWinds از محبوب ترین وکاملترین ، نرم افزارهای مانیتورینگ شبکه است. فعالیت مانیتورینگ چشم همیشه بیدار مدیر شبکه است. آن ها از دسترسی های غیرمجاز و به عبارت فنی تر Firewalling که امری رایج در شبکه می باشد جلوگیری می کنند. درواقع یکی از جنبه های فعالیت های مانیتورینگ رصد بسته های شبکه در شبکه های کامپیوتری جهت شناسایی نفوذ و جلوگیری از  انجام اقدامات مخرب است. جنبه دیگر فعالیت های مانیتورینگ ، رصد سیستم های موجود در شبکه جهت تشخیص هرگونه خرابی به وجود آمده در شبکه که ناشی از نقص در سرورها ، سرویس ها و یا قطع اتصالات است.

ویژگی های لایسنس مانیتورینگ SolarWinds

هنگام مشاهده هرگونه اختلال در انواع تجهیزات حتی شرایط محیطی اعلام هشدار می کند.

میزان پهنای باند مورد نیاز در آینده را بر اساس میزان استفاده فعلی تخمین می زند.

پشتیبانی گسترده همه جانبه از همه ی تولید کنندگان مختلف تجهیزات شبکه

تجهیزات شبکه ای موجود در شبکه به صورت خودکار شناسایی می شود.

کنترل میزان پهنای باند مصرفی توسط هر پورت در یک سوییچ

قابلیت کنترل پهنای باند استفاده شده توسط کاربران

کنترل سطوح دسترسی و مدیریت کاربران

solarwinds در مستر لایسنس

زمان بازنگری در مشاهدات است

قابلیت مشاهده Solarwinds

ابزارهای قدیمی APM شما که نمی تواند معماری های کاربردی مدرن را مدیریت کنند. پلتفرم مشاهده پذیری مدرن ما تمامی زیرساخت های شما را تحت پوشش قرار میدهد.

قابلیت مشاهده Hybrid Cloud

قابلیت مشاهده ساده، قدرتمند و مقیاس پذیر را انتخاب کنید تا به شما در مدیریت عملکرد سرتاسر معماری ترکیبی خود کمک کند.

انواع ماژول های Solarwinds

همگام شدن با تکنولوژی های روز دنیا یک چالش عمده در سازمان ها بوده و این مورد با پیشرفته ساختار شبکه ها، توسعه روترها و سوئیچ ها و استفاده از روتنیگ پروتکل های جدید همراه با استفاده از زیرساخت های فیزیکی و مجازی نمو بیشتری پیدا میکند. شما با استفاده از این ماژول میتوانید تمامی  اطلاعات حیاتی مورد نیاز مربوط به شبکه خود را به صورت زنده مانیتور و بررسی کنید و پیش از بروز مشکل در شبکه آن را شناسایی و حل کنید.

این ماژول امکان مدیریت پیکره بندی شبکه را Solarwinds فراهم می آورد به شکلی که هم به صورت مستقل و هم به صورت ترکیب شده با نرم افزار Orion Network Performance Monitor – NPM قابل استفاده می باشد که در این صورت به عنوان سیستم یکپارچه جهت نمایش سلامت شبکه و آمار مربوط به عملکرد شبکه کاربرد دارد. همانگونه که میدانید استفاده از یک سیستم مدیریت کامل که موجب تسریع عیب یابی شود و عملکرد شبکه را پایدار و تضمین کند، برای مدیران شبکه بسیار دلپذیر خواهد بود.  همچنین با کنترل مستقیم و نظارت همیشگی Orion NCM هرگونه تغییر در تجهیزات و یا شبکه به شما به صورت آنی اطلاع رسانی شده و از بروز مشکلات احتمالی بدون نیاز به برقراری SSH و یا Telnet جلوگیری میکند. 

عملکرد شبکه در سازمان ها تحت تاثیر فعالیت کاربران قرار دارد. ممکن است شما از کاربران بخواهید تا به منظور بهبود عملکرد شبکه میزان دانلود خود را کاهش دهند ولی معمولاً پاسخ مناسبی نگرفته باشید. ماژول Orion NetFlow Traffic Analyzer – NTA به شما این امکان را میدهد تا اطلاعات و آنالیز کاملی در مورد محتوای ترافیک مصرفی در شبکه داشته باشید و بتوانید با نمودارهای قابل فهم مصرف پهنای باند مورد استفاده توسط هر نفر و به چه منظور را داشته باشید. همچنین با استفاده از ابزار CBQoS شما میتوانید سیاست مصرف پهنای باند ترافیک های حیاتی سازمان را در اولویت قرار دهید. این ماژول به جهت داشتن یک دید وسیع از مصرف ترافیک شبکه و گلوگاه های پر ترافیک سازمان و شناسایی آن ها به شما کمک خواهد کرد.

ماژول SolarWinds Virtualization Manager امکاناتی مانند طرح ریزی پیشرفته ظرفیت دیسک، مدیریت توسعه ماشین های مجازی، مدیریت پیکره بندی سیستم و مانیتورینگ عملکرد را در اختیار مدیران قرار می دهد. این ماژول در شبکه به سرعت راه اندازی شده و هم میتوانید در شبکه های کوچک و یا شبکه های بزرگ پاسخگوی نیاز مدیران سازمان باشد.

این مازول براساس تکنولوژی TriGeo تولید شده است و با تلفیق تحلیل بلادرنگ لاگهای تولید شده، ارتباطات بین وقایع و امکان جستجوی اختصاصی، امکان مشاهده، کنترل و تامین امنیت را فراهم آورده است. با راه اندازی این ماژول شما میتوانید علاوه بر مدیریت لاگ ها و وقایع موجود همچنین از تحلیل آن ها استفاده کنید.

 ماژول SolarWinds User Device Tracker – UDT به شما این امکان را میدهد تا بسرعت کامپیوتر خاصی را در شبکه شناسایی کرده و نام کاربری مربوطه، نام سوئیچ، شماره پورت، شماره VLAN و بسیاری اطلاعات دیگر را دریافت نمایید. کافیست کامپیوتر مورد نظر را با استفاده از نام کاربری، آدرس IP، نام کامپیوتر و یا MAC Address جستجو نمایید و UDT بسرعت موقعیت آن را در شبکه برای شما شناسایی خواهد کرد. حتی اگر کامپیوتر مورد نظر در آن لحظه به شبکه متصل نباشد و از شبکه استفاده نکند، شما میتوانید با استفاده از اطلاعات قبلی موجود، آخرین موقعیت آن را پیدا کنید. شما میتوانید در این ماژول تنظیم کنید به محض روشن شدن و یا اتصال مجدد این کامپیوتر به شبکه به شما اطلاع رسانی شود. همچنین با استفاده از این ماژول شما قادر به بررسی و مشاهده تعداد پورت های استفاده شده و خالی سوئیچ ها با استفاده از SolarWinds UDT میباشید.

هنگام استفاده از مجازی سازی علاوه بر مزیت های خوب آن همیشه چالش هایی در مورد مدیریت فضای ذخیره سازی و عملکرد تجهیزات مربوطه را دارا میباشد. با استفاده از این ماژول شما میتوانید نگاه دقیقی به عملکرد و ظریفت سیستم های ذخیره سازی فیزیکی و مجازی در سازمان داشته باشید و اطلاعات مفیدی را در این زمینه کسب نمایید. به کمک این ماژول می توانید از مزایایی نظیر سهولت و سرعت در مانیتورینگ عملکرد فضای ذخیره سازی، شناسایی نقاط ضعف سیستم ذخیره سازی، مدیریت خودکار ظرفیت فضای ذخیره سازی، ارتباط بهینه ماشین های مجازی با دیسک های فیزیکی، آنالیز نحوه مصرف دیسک به منظور بهبود فضای ذخیره سازی، مدیریت سویچ های فیبر نوری و مدیریت تجهیزات مختلف ذخیره سازی بهره مند گردید.

برای تهیه این محصول با واحد فروش ارتباط بگیرید

مشتریان ما چه می گویند

small_c_popup.png

استعلام قیمت

لطفا درخواست لایسنس مورد نیاز خود را با تکمیل فرم انجام دهید.

small_c_popup.png

مشاوره تخصصی

برای شروع امروز با یک متخصص صحبت کنید!